EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 06.06.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Zvlhčující oční kapky Systane

Publikováno dne 17.05.2019 od Marcela Matalová
SYSTANE obsahuje jedinečný gelovitý a zvlhčující systém, který se přizpůsobuje individuálnímu slznému filmu každého člověka. To zajišťuje jeho optimální účinek a úlevu pro všechny uživatele. Když se složky přípravku SYSTANE sloučí s přirozenými slzami, vznikne měkký gel, který na povrchu oka vytvoří ochrannou vrstvu.

Systane zvlhčující oční kapky  je sterilní roztok obsahující polyethylenglykol 400, propylenglykol, hydroxypropyl-guar, kyselina boritá, chlorid vápenatý, chlorid hořečnatý, chlorid draselný, chlorid sodný, chlorid zinečnatý a polyquad (chlorid polidronia) 0,001%
 
Kontraindikace:
Přípravek by neměli používat lidé alergičtí na některou ze složek přípravku SYSTANE® zvlhčující oční kapky.
 
Použití:
SYSTANE zvlhčující oční kapky lze používat po celý den. Nakapejte kapky do oka a mrkněte. Pokud se v průběhu nošení kontaktních čoček objeví drobné podráždění, nepohodlí nebo zamlžení, kápněte 1 nebo 2 kapky do oka a 2 až 3 mrkněte. Mohou být použity před a v průběhu nošení kontaktních čoček. Čas pohodlného nošení kontaktních čoček během dne prodloužíte tím, že si kápnete každé ráno pět minut před jejich nasazením kapku SYSTANE do každého oka. Před použitím dobře protřepejte.
 
Varování:
Je nezbytné, abyste se řídili pokyny svého očního specialisty a pokyny na obalu pro řádné používání přípravku. Pokud budete pociťovat přetrvávající nepříjemné pocity v oku, oko vám bude nadměrně slzet, bude docházet ke změnám vidění nebo vám oko zčervená, poraďte se se svým očním specialistou, protože by se problém mohl zhoršit. Neoplachujte nebo nedezinfikujte Vaše čočky v přípravku SYSTANE® zvlhčující oční kapky, mohlo by to způsobit podráždění očí.
 
Upozornění:
  • Aby se zamezilo kontaminaci přípravku, nedotýkejte se nikdy hrotem kapátka lahvičky žádného povrchu.
  • Po použití opět nasaďte ochranný uzávěr.
  • Uchovávejte při pokojové teplotě.
  • Pokud přípravek nepoužíváte, uchovávejte lahvičku dobře uzavřenou.
  • Používejte pouze do data použitelnosti, které je vyznačeno na obalu. 
  • Zbylé kapky zlikvidujte do 6 měsíců od prvního otevření.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist