EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 03.04.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Značková kvalita Carl Zeiss

Publikováno dne 06.09.2016 od Karolína Arnoštová

 

Zeiss zhotoví čočku podle Vašich potřeb

Přesvědčte se i Vy na vlastní oči a vyberte si ze široké nabídky nejmodernějších typů progresivních čoček a mnoha materiálů s různými přednostmi podle Vašich potřeb a přání.

Po čtyřicítce aktuální téma i pro Vás:

Progresivní čočky firmy Carl Zeiss

Kolem čtyřicítky začínají často první potíže při čtení. Měkká oční čočka ztrácí v průběhu života svou pružnost, a proto se nemůže tak lehce vyklenout, a tím upravit svou optickou mohutnost na blízko, což způsobuje problémy především při čtení.

Firma Carl Zeiss patří již mnoho let mezi vedoucí firmy při vývoji kvalitních progresivních čoček. To jsou brýlové čočky, které Vám umožní perfektní vidění na všechny vzdálenosti, od nekonečna až po čtení bez nepříjemných skoků.

To znamená, že pro všechny, kteří potřebují jedny brýle ke čtení a další na větší vzdálenost, jsou brýle ke čtení a další na větší vzdálenosti, jsou brýle s progresivními čočkami tím nejlepším řešením, neboť odpadá i nepraktické střídání brýlí.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist