Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

Zdravý zrak s Ocutein Ginkgo Lutein

Publikováno dne 08.09.2018 od Marcela Matalová

Ocutein Ginkgo Lutein je doplněk stravy, který obsahuje jedinečné spojení vysokého množství standardizovaného extraktu Ginkgo biloby a dalších třech významných kategorií živin významných pro zdraví Vašich očí.

Extrakt Ginkgo biloby podporuje periferní krevní oběh. Jedna tobolka obsahuje významné množství standardizovaného extraktu Ginkgo biloby - 45 mg.

Jedna tobolka obsahuje 250 mg kyseliny dokosahexaenové (DHA) a 36 mg kyseliny eikosapentaenové (EPA). DHA a EPA jsou vysoce koncentrovány v buňkách oka. DHA přispívá k udržení normálního vidění.

Jedna tobolka obsahuje 14 mg luteinu a 1 mg zeaxanthinu, tedy 15 mg karotenoidů, které jsou soustředěny zejména ve žluté skvrně - malé části sítnice, která je zodpovědná za centrální vidění. Dalším významným karotenoidem je vitamin A, který přispívá k zachování normálního stavu zraku.

Vitamin C, zinek a selen přispívají k ochraně buněk před oxidačním poškozením. Zinek navíc přispívá k udržování normálního zraku a rozpoznávacích funkcí.

Proč užívat tobolky Ocutein Ginko Lutein:

  • jedinečná kombinace extraktu Gingko biloby a dalších třech významných kategorií živin
  • přispívá k udržení normálního stavu zraku 
  • přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím 
  • přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist