Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »
BUĎTE IN, SLEDUJTE NÁŠ
facebook
Aktuality
31.08.2021
Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že oční ordinace Eiffel optic v Bělehradské ulici se bude 10.9.2021 stěhovat do oční ordinace v Ječné 6 na Praze 2. V případě dotazů nás kontaktujete na tel.: 224 913 173 nebo 222 512 668. Těšíme se na Vás!
TOPlist

Vyměňte brýle za kontaktní čočky Air Optix Aqua

Publikováno dne 18.10.2018 od Marcela Matalová

Nejdříve, než se rozhodnete pro zakoupení kontaktních čoček, zajděte si na vyšetření ke kontaktologovi, což je specialista v oblasti kontaktních čoček. Zde vám určí i vhodné dioptrie, které se od brýlí liší, protože brýle jsou dále od oka, kdežto kontaktní čočky se aplikují přímo na oko.

Při samotné aplikaci kontaktních čoček mějte trpělivost. Chce to cvik v nasazování, a už při vyšetření u kontaktologa získáte informace, jak s čočkami manipulovat.

Čočky se vyrábějí z biokompatibilních materiálů, které jsou dobře snášeny.

Pokud se rozhodnete pro kontaktní čočky, mějte na paměti, že čočky nesupluí kvalitní UV filtr a proto je důležité nosit při ostrém sluníčku sluneční brýle.

Není pravdou, že by jednodenní čočky byly tenčí nebo méně kvalitní než například čočky s životností 30 dnů. Rozdíl je v použitém materiálu, který je různě odolný, a proto mají i čočky různou životnost.

Dioptrické čočky Air Optix Aqua jsou jedny z nejprodávanějších kontaktních čoček firmy Ciba Vision. Kontaktní čočky AIR Optix lze nosit po dobu jednoho měsíce a jejich vysoká propustnost kyslíku umožňuje i příležitostné přespání.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist