Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

Vividrin ectoin 10 ml

Publikováno dne 25.01.2019 od Štěpánka Koutníková

Rozvoj medicíny přinesl dobu léků skoro na vše. Pravdou je, že obtěžují-li nás odjakživa nějaké zdravotní potíže, mnohdy s nimi žijeme mnoho let a nevíme, že ji lze omezit nebo dokonce zlepšit.

Příkladem jsou alergie, projevující se slzením, řezáním, pálením, svěděním a červenáním očí, případně opakovanými záněty spojivek. Ze zkušenosti vím, že chladivé a klidnící oční gely příliš nepomáhají. Ne, že by reakci zhoršovaly. Spíše štípou a o zklidnění nemůže být ani řeč.

Připomíná vám to vaše pocity?

Pak zavítejte na stránky našeho e shopu, věnované Optice, konkrétně očním kapkám. Kapky Vividrin Ectoin od Baush & Lomb se na shora popsané alergické reakce zaměřují a omezují je, přitom je možné je užívat i dlouhodobě. Používat je mohou děti i nositelé kontaktních čoček.

Vividrin ectoin potlačuje projevy sezónních i chronických zánětů a alergií. Na oku vytváří ochranný film bránící průniku alergenů, tím působí i preventivně.

Vividrin ectoin neobsahuje žádné konzervanty a barviva, naopak obsahuje zvlhčující nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou a stoin.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist