Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

Ve Vašem okolí Vám nic neunikne

Publikováno dne 12.09.2016 od Karolína Arnoštová

Clarlet Business brýlové čočka na čtení, která Vás neomezuje.

V obchodním světe:

Clarlet Business umožňuje křišťálově čisté vidění jak při čtení dokumentů v listinné formě, tak i při čtení z monitoru počítače, z notebooku při obchodním jednání či konferenci i v řadě dalších kancelářských činností.

Ve volném čase a při hobby:

Clarlet Business přináší pohodlný pohled při čtení novin, hráčům při provozování karetních her, ale i hostům při čtení jídelních lístků během svátečního stolování.
Každý, kdo potřebuje brýle na čtení, zná tento problém: ve střední vzdálenosti vidí s běžnými jednoohniskovými čočkami vše ostře, avšak předměty ležící dále zůstávají nejasné a rozmazané.


Carl Zeiss nabízí dynamickou brýlovou čočku na čtení, se kterou je možno vidět v oblasti na blízko a také ve středních vzdálenostech.
Clarlet Business byl vyvinut dle typických pohybů očí a uspořádání pracovního místa. Zaručuje spontánní návyk, pohodlné nošení, vysokou kvalitu vidění, velká zorná pole a přirozené vnímání hloubky i držení hlavy a těla.


Clarlet Business je čočka pro všestranné použití. Lze ji doporučit každému, kdo při práci nebo při odpočinku potřebuje vidět současně na blížkou i na střední pracovní vzdálenost a současně vyžaduje vysoký uživatelský komfort.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist