Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

Trendy ve slunečních brýlích pro rok 2018

Publikováno dne 20.02.2018 od Marcela Matalová

Ačkoliv je ještě zima, již nyní se můžeme inspirovat módními kousky v oblasti slunečních brýlí, které lze shlédnout na mnoha módních přehlídkách. Jsou plné vzrušujících nápadů, elegance a hravosti.

Na světových přehlídkách byly k vidění různé variace na sluneční brýle. Od brýlí, které by se daly brát pouze jako umění, neboť jen člověk, který se vyžívá v extravaganci si bude schopný vzít brýle ve tvaru matic, až po sluneční brýle, které se dají jednoduše nosit.

Například sluneční brýle značky Louis Vuitton se letos ponesou v retro duchu 60. let. Pokud máte oválný obličej, určitě vám budou slušet sluneční brýle v tzv. "kočičím" tvaru.

Jednu z extravancí předvedla i módní značka Marni. Modelka měla obří "lenonky" rámované třásněmi, které připomínaly suchým rákos.

Dolce & Gabbana se nesla v duchu svého loga, nebo byly vhodné obdivu bílé sluneční brýle zdobené květinovou bižuterií. Taktéž brýle ve tvaru hracích karet byly nevšedním módním doplňkem.

Sluneční brýle od značky Gucci způsobily poměrn rozruch u diváků v prvních řadách.

Inspiraci z módních přehlídek naleznete na: trendy slunečních brýlí

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist