EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 01.06.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Trend slunečních brýlí

Publikováno dne 17.09.2016 od Karolína Arnoštová

Radí zkušený optik pan Josef Hajný

Určujícím prvkem módnosti slunečních brýlí jsou u plastů vysoké prohnuté tvary se širokými postranicemi. U kovových tvarů opět vysoké typy v kombinaci s platovými širokými postranicemi, navíc často zdobené i štrasem.

Pochopitelně k obličeji s nižším čelem se lépe hodí tvar nižší, aby čelo nezkracoval, s přiměřeně rozšířenou stranicí. Není dobré, aby vysoký tvar zasahoval až do půli čela.

Nebojme se odvážného provedení, neboť vše je možné zharmonizovat s typem obličeje i individualitou nositele. Výběr možností i firmy eiffel optic je nesmírně široký. Barevně je stále žádaná základní černá, která ale ustupuje tmavohnědé, šedé, vínové a různým stupňům melíru těchto barev.

K těmto barvám v podstatě navazuje velice módní typ slunečních čoček grada, to je barva přecházející od tmavého do světlého odstínu. Samozřejmě v různých absorpcích a barevném provedení.

Typ čoček gradal je opět hitem letošní sezóny. Tyto čočky nejen působí velmi efektně v brýlích, ale jsou velmi příjemné pro nositele a vypadají velmi elegantně.

100% obrana před UV zářením a nezkreslování obrazu je samozřejmostí. Pro velmi citlivé oči je nutné celoplošná absorbce 85%.

Světlé odstíny čoček gradal v kombinaci jak s pastelovými kovovými obrubami, tak plastovými, můžeme použít i při menším stupni slunečního záření a i celodenně jako módní doplněk.

Velmi příjemně se nosí a protože víme, že ozonová vrstva je čím dál tím slabší, UV záření silnější a naše oči citlivější, můžeme se těmito čočkami dobře chránit. Působí elegantně a efektně a spojuje tak příjemné s užitečným.

Nabídka v prodejnách eiffel optic je široká, obdobně vyškolení prodavači vám při výběru rádi pomohou. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist