EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
Teď je otevřeno 27 poboček, které můžete IHNED navštívit. Najít nejbližší »
Věděli jste, že ... na každé z našich poboček máme přes 3.000 modelů různých značek brýlí?
MENU

Trend slunečních brýlí

Publikováno dne 17.09.2016 od Karolína Arnoštová

Radí zkušený optik pan Josef Hajný

Určujícím prvkem módnosti slunečních brýlí jsou u plastů vysoké prohnuté tvary se širokými postranicemi. U kovových tvarů opět vysoké typy v kombinaci s platovými širokými postranicemi, navíc často zdobené i štrasem.

Pochopitelně k obličeji s nižším čelem se lépe hodí tvar nižší, aby čelo nezkracoval, s přiměřeně rozšířenou stranicí. Není dobré, aby vysoký tvar zasahoval až do půli čela.

Nebojme se odvážného provedení, neboť vše je možné zharmonizovat s typem obličeje i individualitou nositele. Výběr možností i firmy eiffel optic je nesmírně široký. Barevně je stále žádaná základní černá, která ale ustupuje tmavohnědé, šedé, vínové a různým stupňům melíru těchto barev.

K těmto barvám v podstatě navazuje velice módní typ slunečních čoček grada, to je barva přecházející od tmavého do světlého odstínu. Samozřejmě v různých absorpcích a barevném provedení.

Typ čoček gradal je opět hitem letošní sezóny. Tyto čočky nejen působí velmi efektně v brýlích, ale jsou velmi příjemné pro nositele a vypadají velmi elegantně.

100% obrana před UV zářením a nezkreslování obrazu je samozřejmostí. Pro velmi citlivé oči je nutné celoplošná absorbce 85%.

Světlé odstíny čoček gradal v kombinaci jak s pastelovými kovovými obrubami, tak plastovými, můžeme použít i při menším stupni slunečního záření a i celodenně jako módní doplněk.

Velmi příjemně se nosí a protože víme, že ozonová vrstva je čím dál tím slabší, UV záření silnější a naše oči citlivější, můžeme se těmito čočkami dobře chránit. Působí elegantně a efektně a spojuje tak příjemné s užitečným.

Nabídka v prodejnách eiffel optic je široká, obdobně vyškolení prodavači vám při výběru rádi pomohou. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist