EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 01.06.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Systane Balance 10 ml

Publikováno dne 27.05.2019 od Štěpánka Koutníková

Pocit suchých očí trápí stále více lidí. Překvapivě i ty, kteří netrpí žádnou závažnou oční vadou, ani oči nevystavují zjevné námaze. To proto, že příčin syndromu může být více. Trh naštěstí nabízí množství prostředků, prostřednictvím nichž se oku od obtíží skutečně uleví.

Oční kapky Systane Balance jsou unikátní. Zvlhčují povrch oka a navracejí mu potřebný pocit komfortu. Systane Balance je určen zvláště pro pacienty postižené dysfunkcí Meibomských žláz, což jsou žlázy, vyskytující se na povrchu horního i dolního víčka. Právě ony stojí za přirozeným uvolňováním tuku na povrchu víček. Ten brání slzám v příliš rychlém odpařování. Špatná funkce Meibomských žláz je proto jednou z příčin syndromu suchého oka. Vizuálně se dysfunkce projevuje zarudnutím, svěděním očí a pocitem rozostřeného vidění. Riziko onemocnění se zvyšuje s rostoucím věkem.

Jedinečný systém LipiTech oční víčka zvláčňuje a obnovuje lipidovou vrstvu oka. Kapky Systane Balance jsou sterilním roztokem, mimo jiné, zklidňující kyseliny borité, tekutého parafinu a sorbitolu. Obsahují minimum konzervačních látek a hodí se i pro nositele kontaktních čoček. Aplikovat je můžete kdykoli podle potřeby.

Kapky Systane Balance zakoupíte v sekci Optika.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist