AKTUÁLNĚ 18.09.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
BUĎTE IN, SLEDUJTE NÁŠ
facebook
Aktuality
31.08.2020
Naše pobočka v OC Galerie Teplice je uzavřena. Rádi Vás přivítáme na pobočce v SC Olympia Teplice, kde je také možné si vyzvednout Vaše hotové zakázky. V případě dotazů nás kontaktujte na tel.: 601 337 201. Děkujeme za pochopení. Eiffel optic
TOPlist

Šňůrky a řetízky na brýle

Publikováno dne 28.03.2018 od Štěpánka Koutníková

Mnoho nositelů brýlí provozuje k brýlím ne právě ohleduplný zlozvyk, totiž nosí je, podobně jako čelenku ve vlasech. Ničí samotné brýlové čočky, kterým hrozí nejen „opatlání“ a poškození od vlasových přípravků. Takové opakované otírání může mít za důsledek drobná mechanická poškození čoček. Samotná obruba je nevhodným nošením také nadměrně namáhána a snižuje se její životnost. Nejvíce pak trpí stranice, zejména nepruží-li a nosíky, hlavně mají-li sedýlka. Zacházíte-li se svými brýlemi podobně nešetrně, pokuste se zamyslet nad tím, jak brýle už neničit, mít stále u sebe a přitom dokola neuklízet, nebo rovnou kdesi odložené hledat. Možným pomocníkem může být například šňůrka či řetízek, které navléknete na konce stranic. Brýle pak budete mít zavěšené na krku stále u sebe. Zakoupíte je v několika variantách, včetně těch vhodných i pro sportovní brýle, v našem e shopu. Určitě si vyberete.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist