EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 11.07.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Sluneční brýle pro ženy

Publikováno dne 23.12.2018 od Štěpánka Koutníková

Zrak je zřejmě nejdůležitějším lidským smyslem.

Zdravý zrak nám dává možnosti a posiluje schopnosti. Zhoršující se stav životního prostředí se bohužel nemohl nepromítnout také do kvality lidského zraku a jeho stavu. Stále více trpíme očními vadami a onemocněními očí všeho druhu, nejen vrozenými. Oči poškozuje delší práce u počítače, nesprávné pracovní podmínky, nedostatečný odpočinek, nevhodné osvětlení – ať už příliš silné, nebo slabé, prašné prostředí a další. Všechny tyto vlivy se ale dotýkají jen očí dospělých.

Narušená ozónová vrstva však poškozuje všechny bez rozdílu věku. Nedostatečná vrstva plynů chránících naši planetu před škodlivými slunečními paprsky, stojí za spáleninami kůže po nemírném opalování, v horším případě za jeho fatálními důsledky v podobě rakovinného bujení. A může být, nyní bohužel celoročně, příčinou nevratného poškozením nevhodné, případně nulové ochrany zraku. Ta by měla být primárně účinná, tedy obsahovat UVA a UVB filtry, současně ale také nositelná a vkusná.

Skvělým příkladem, který všechny tyto požadavky splňuje, jsou stylové dámské sluneční brýle L787S 526 značky Lacoste. Lehké brýle, jejichž obruba má barvu sladěnou s barvou ochranné čočky, dodáváme v pouzdru téže značky. Brýle Lacoste udělají skvělou službu nejen letních dnech. Celoročně je ocení také ženy řidičky.

Bližší informace o dámských slunečních brýlích značky Lacoste z kolekce roku 2018 najdete v sekci Móda našeho e shopu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist