Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

Samozabarvovací skla

Publikováno dne 12.09.2016 od Karolína Arnoštová

Dokonalé vidění pro každou příležitost

Co by mohlo být pohodlnější, než místo několika brýlí jen jedny pro každou příležitost? Nikdo přece nechce nosit s sebou dvoje různé brýle najednou a měnit si je podle světelných podmínek. V místnosti, venku, při slunečném či zamračeném počasí, za deště ….

Lidé v každém věku jsou neustále v pohybu a nechtějí mít omezený pohled na svět kolem sebe. Brýle by měly vždy vyhovovat potřebám svého majitele. Samozabarvovací skla nabízejí možnost zapomenout na to, že nosíte brýle – jsou lehká, spolehlivá a uspokojí vaše potřeby za každého počasí a při jakékoliv činnosti.

Organická fotochromatická sklad přinášejí řešení pro svět v pohybu

Již nepotřebujete nosit s sebou dvoje brýle a nebudete rozmrzelí, pokud jste si druhé zapomněli a počasí se začalo chovat jinak než předpokládala předpověď. Při přechodu z místnosti ven za slunečného dne již nebudete oslněni jasným světlem. Tyto brýle se přizpůsobí vašemu životnímu stylu.

Technologie a spolehlivost

Fotochromatické molekuly jsou rovnoměrně rozloženy v celé hmotě čoček, a nikoliv pouze na jejich povrchu, čímž umožňují postupné a přirozené ztmavnutí.

Fotochromatické molekuly se aktivují ultrafialovým zářením slunečního světla, takže ztmavnou při přechodu z místnosti ven a rozjasní se při vstupu do místnosti tak, jak to vyžadují světelné podmínky.

Když nosíte samozabarvovací skla, můžete se spolehnout na to, že rovnoměrné a reaktivní zabarvení brýlových čoček okamžitě zajistí skutečný komfort.

Kromě toho, že se jedná o praktické univerzální čočky, nabízejí také kvalitní stupeň ochrany před slunečním zářením zejména po svém ztmavnutí, neboť pohlcují veškeré ultrafialové paprsky pásma B a 98% pásma A.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist