Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

S foťákem k vodě? S foťákem i do vody!!!

Publikováno dne 30.09.2016 od Karolína Arnoštová

Fotky z dovolených a prázdnin – to patří k létu jako odřená kolena. Jenže k létu také patří různé skopičiny u vody, na cestách nebo na narozeninové garden party. A takový foťák je naopak velmi citlivá věcička. Opravdu? Už ne. Nový outfoorový kompakt Olympus je fotoaparát pro letní, ale i zimní řádění bez omezení.

Konečně je tady fotoaparát, který dokáže udržet krok s vaším životním stylem. Ať již sjíždíte peřeje divoké řeky, objevujete krásy podvodního světa, užíváte si vodních radovánek na pláži u moře, zdoláváte těžké terény na kole, lyžujete na zasněžených pláních nebo jen bojujete s nečekanými nástrahami narozeninové oslavy. S fotoaparátem se klidně můžete ponořit do hloubky 10 metrů. Když vám spadne z metru a půl, nic se mu nestane, když ho přejede vás stokilový kamarád na kole, přežije a ani v minus 10 C mu nebude zima.

Ale asi vás také bude zajímat, jak fotí. Nemusíte se bát. Vysoké rozlišení 7,1 megapixelu a stabilizace obrazu je zárukou perfektních a ostrých snímků, 3x optický a 5x digitální zoom rychle přiblížit objekty zájmu i ze vzdálené pláže a nová technologie Bright Capture v kombinaci s velkým 6,4 cm antislunečním displejem zajistí skvělé výsledky a pohodlné fotografování jak na romantické večerní procházce, tak i pod přímým sluncem na pláži. A navrch dostanete vestavěný hloubkoměr, resp. Barometr zobrazující nadmořskou výšku nebo spíše hloubku, vysoce kvalitní video se zvukem a pro pořizování makro fotografií a fotografování pod vodou je fotoaparát vybaven chytrou lampou automatického ostření. Vybrat si můžete z neuvěřitelné nabídky 25 scénických režimů, z nichž 4 slouží přímo pro focení pod vodou. Samozřejmostí je české menu a praktický elektrický návod. Kdo by se tahal s tištěným návodem?

K fotoaparátu lze zakoupit elegantní neoprenové pouzdro s bezpečnostním lankem, které je ideální především při potápění, ale i jiných sportech. Potápěče, kteří se nebojí ještě hlouběji, jistě osloví i možnost zakoupení pevného podvodního pouzdra vodotěsného do hloubky až 40m.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist