Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

Rychlá očista kontaktních čoček

Publikováno dne 26.02.2019 od Marcela Matalová

Používáte-li kontaktní čočky, občas se vám může přihodit situace, kdy příjdete z nějakého večírku unaveni domů a jednoduše usnete a na kontaktní čočky zapomenete. Ráno zjistíte, že jste vašim čočkám nedopřáli každonoční regeneraci v roztoku. Co teď?

Vyndejte si kontaktní čočky a vložte je nejméně na 5 minut do roztoku SoloCare Aqua. Po dané době očistěte vaše kontaktní čočky mnutím. Pokud nepoužijete metodu očisty mnutím, je nutné nechat kontaktní čočky odležet v tomto roztoku nejméně 4 hodiny.

Technologie Hydrolock udržuje kontaktní čočky vlhké, a tím zajišťuje vyšší komfort při jejich užívání. Účinné čistící složky roztoku ničí škodlivé mikroorganismy. SoloCare Aqua je dodáván spolu s originálním plochým antibakteriálním pouzdrem, které zabraňuje vstupu bakterií a udržuje čočky čistější a svěžejší.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist