EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
Teď je otevřeno 33 poboček, které můžete IHNED navštívit. Najít nejbližší »
Věděli jste, že ... na každé z našich poboček Vám ZDARMA vyměníme sedýlka?
MENU

Roztoky na kontaktní čočky

Publikováno dne 25.10.2016 od Karolína Arnoštová

Jak roztok na kontaktní čočky vlastně funguje?

Při používání kontaktních čoček se na jejich povrchu usazují nečistoty a látky obsažené v slzách. Tyto nečistoty pak způsobují, že nošení kontaktních čoček není pohodlné, vaše oči jsou podrážděné a může dojít i ke vzniku infekce. Pravidelné používání roztoku na kontaktní čočky těmto jevům zamezí a vaše čočky budou dokonale čisté.

Funkce roztoku na kontaktní čočky:

  • Kontaktní čočky se v roztoku dezinfikují
  • Roztok čočky čistí od povrchových nečistot
  • V roztoku získávají kontaktní čočky vlhkost a uchovávají se v pouzdře před vyschnutím

Jaký roztok na kontaktní čočky je pro vás nejlepší a jak vybrat z řady značek ten nejvhodnější? Na tyto otázky, které zajímají snad každého nového uživatele čoček, naleznete odpověď u Eiffel optic, kde vám vyškolený personál poradí s výběrem a správným užíváním roztoků.

V Eiffel optic pro Vás máme roztoky na kontaktní čočky za příznivé ceny. Díky naší husté síti prodejen to k nám nebudete mít nikdy daleko a navíc Vaše oblíbené roztoky a kontaktní čočky máte možnost také snadno nakupovat z domova prostřednictvím e-shopu www.eshop.eiffeloptic.cz.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist