EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 01.06.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Roztoky na kontaktní čočky

Publikováno dne 25.10.2016 od Karolína Arnoštová

Jak roztok na kontaktní čočky vlastně funguje?

Při používání kontaktních čoček se na jejich povrchu usazují nečistoty a látky obsažené v slzách. Tyto nečistoty pak způsobují, že nošení kontaktních čoček není pohodlné, vaše oči jsou podrážděné a může dojít i ke vzniku infekce. Pravidelné používání roztoku na kontaktní čočky těmto jevům zamezí a vaše čočky budou dokonale čisté.

Funkce roztoku na kontaktní čočky:

  • Kontaktní čočky se v roztoku dezinfikují
  • Roztok čočky čistí od povrchových nečistot
  • V roztoku získávají kontaktní čočky vlhkost a uchovávají se v pouzdře před vyschnutím

Jaký roztok na kontaktní čočky je pro vás nejlepší a jak vybrat z řady značek ten nejvhodnější? Na tyto otázky, které zajímají snad každého nového uživatele čoček, naleznete odpověď u Eiffel optic, kde vám vyškolený personál poradí s výběrem a správným užíváním roztoků.

V Eiffel optic pro Vás máme roztoky na kontaktní čočky za příznivé ceny. Díky naší husté síti prodejen to k nám nebudete mít nikdy daleko a navíc Vaše oblíbené roztoky a kontaktní čočky máte možnost také snadno nakupovat z domova prostřednictvím e-shopu www.eshop.eiffeloptic.cz.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist