Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

Roztok SoloCare Aqua - rychlejší regenerace kontaktních čoček

Publikováno dne 28.10.2018 od Štěpánka Koutníková

Že je kontaktní čočky nezbytné uchovávat absolutně čisté ví každý nositel. Pomoci mu může roztok SoloCare Aqua, určený k dezinfekci a zvlhčení kontaktních čoček.

Vlhčení čoček probíhá systémem Hydrolock, který v čočkách vlhkost uzamkne a udrží je vláčné. Sorbitol potřebnou vlhkost uchovává také na povrchu čočky. Další ze složek roztoku je provitamin B5, který navíc oko zklidňuje.

Všechny pak společně preventivně bojují proti případnému syndromu suchého oka. Roztok SoloCare Aqua navíc podporuje komfort, nezbytný pro dlouhodobé nošení kontaktních čoček. Jeho skvělé služby dokonce umožňují v kontaktních čočkách příležitostně přespat. Další z vynikající vlastností tohoto roztoku je, že na rozdíl od jiných roztoků, dokáže čočky vyčistit podstatně rychleji, stačí mu méně než obvyklých 4 – 6 hodin. To proto, že je doplněn speciálním pouzdrem MicroBlock, obsahujícím ionty stříbra, které zvyšují účinnost dezinfekce a zabraňují ulpívání bakterí a plísní.

Roztok pro dezinfekci a udržení vlhkosti kontaktních čoček  SoloCare Aqua, který vyrábí Medeco Plus CZ, hledejte v našem e shopu mezi roztoky v sekci Optika.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist