EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 31.03.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Refrakční centrum

Potřebujete v metropoli či ve vašem městě kvalitní a rychlé služby refrakčního centra? Refrakční centrum eiffel optic patří k nejmodernějším zařízením svého druhu a používá jen vysoce kvalitní technologii, uznávanou světovými odborníky. Navíc zaměstnáváme tým kvalitních a profesionálních pracovníků, očních lékařů a optometristů s bohatými zkušenostmi v oboru.

Služby a výhody našeho refrakčního centra

  • odborná konzultace
  • vstupní vyšetření
  • aplikace kontaktních čoček
  • tým prvotřídních odborníků
  • špičková technika renomovaných značek
  • akční nabídky, výhodné ceny a slevy
  • okamžitá péče o klienty bez čekání
  • stoprocentní záruka kvalitních služeb a péče
  • ideální umístění v srdci Prahy a větších městech po celé ČR
  • Zákaznický servis - bezplatné služby na pobočkách eiffel optic

Na oční vyšetření do Refrakčního centra

Refrakční centrum Praha a ostatní pobočky eiffel optic po celé ČR zaměstnávají specialisty v oblasti oftalmologie a kontaktologie, kteří vám provedou standardní oční vyšetření a měření zraku a navíc i speciální vyšetření na brýle a kontaktní čočky. Refrakční centrum Praha eiffel optic je vybaveno nejmodernější technikou pro měření geometrie oka, oční refrakce a měření nitroočního tlaku. Individuální přístup ke každému pacientu, zákazníkovi, našemu týmu umožňuje nejideálnější korekci vašeho zraku.

Nabízíme kontrolu zraku

V případě, že máte jakékoliv pochybnosti o správnosti dioptrických hodnot vašich současných brýlí či čoček, eiffel optic vám v rámci služeb refrakčního centra Praha nabízí kontrolní přeměření refrakce a korekce vašeho zraku.

Věřte našim službám, brýlím a čočkám

Zejména vám doporučujeme kontrolní oční vyšetření u nás podstoupit v případě, že používáte jednorázové brýle ze supermarketu nebo drogerie. Tyto výrobky by měli sloužit jen jako nejnutnější náhrada v případě rozbití nebo ztráty dioptrických brýlí a rozhodně nejsou kvalitní zrakovou pomůckou na delší užívání.

Refrakční centrum – aplikace kontaktních čoček

V eiffel optic a jeho Refrakčním centru Praha a v dalších městech, vám budou odborně vybrány a aplikovány kontaktní čočky přesně pro vás a vašich potřeb a požadavků. Kontaktní čočky aplikujeme jak dospělým klientům, tak i dětem. Nabízíme vám komplexní servis péče o váš zrak.

Vyšetření u nás ihned také bez objednání!

V pobočkách eiffel optic pro oční vyšetření nepotřebuje doporučení vašeho praktického lékaře, nemusíte se objednávat, stačí pouze přijít na jednu z našich poboček, jejichž seznam najdete na našem webu, a my vás velice rádi vyšetříme a pomůžeme vám vybrat vhodné brýle pro vás. Těšíme se na vaši návštěvu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist