EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 10.07.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Radí zkušený oční optik z eiffel optic Josef Hajný

Publikováno dne 20.09.2016 od Karolína Arnoštová

Zákazníky lákají především tvary. Pochopitelně chceme všem přáním vyhovět, i když je to někdy velmi těžké.

Pokud se jedná o nízkou myopii či hypermetropii, řešíme zakázku buď vypouklejším radiusem čoček velkého průměru, nebo prizmatickým účinkem, pokud je to ovšem technicky možné. Použit můžeme i plastové čočky s indexem 1,5 o velkém průměru. Každopádně nositel korekcí o vyšším indexu lomu čoček může mít určité potíže s přechodwm na indexu 1,5 a s větším zkreslením obrazu do stran. Tyto problémy mohou být u klientů s menší populární vzdáleností větší. O astigmatických platí totéž.

Takové záležitosti je nutné řešit individuálně, protože každý má při změně posazení brýlí či změně čoček jinou přizpůsobivost.

Naši odborníci vám poradí, co pro vás bude vhodnější

Podobné problémy se mohou vyskytovat také při zpracování čoček do sportovních brýlí, tj. cyklistických, lyžařských a podobně. Zde je možné s úspěchem použít kontaktní čočky, ale to je již kapitola o něčem jiném.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist