EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 06.06.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

První aplikaci kontaktních čoček nechte na oborníka

Publikováno dne 12.04.2018 od Karolína Arnoštová

Pokud jste kontaktní čočky ještě nikdy neaplikovali, navštivte odborníka, který vám poradí, jak kontaktní čočky aplikovat. Během odborné konzultace obdržíte zkušební pár kontaktních čoček, absolvujte nácvik v nasazování a vyjímání, zároveň také dezinfekci a také informace o péči o kontaktní čočky.

Jak probíhá vyšetření

Specialista zkontroluje váš zrak a jeho zdravotní stav. Potom doporučí kontaktní čočky dle parametrů související s potřebami zraku, tedy jejich správné zakřivení a průměr, aby správně plnily svou funkci a dokonale seděly na vašich očích.

Pravidelné kontroly jsou důležité

Pravidelné kontroly u vašeho očního specialisty jsou důležité. Při pravidelné kontrole zjistí, zda jsou používané kontaktní čočky i nadále vyhovující anebo zda již nepotřebujete přejít na jiný typ kontaktních čoček s jinými parametry. Svého očního specialistu můžete navštívit kdokoliv, když máte pocit nepohodlí nebo zhoršení vidění při nošení kontaktních čoček.

Značka kontaktních čoček

Ohledně značky kontaktních čoček si nechte také poradit, protože některé kontaktní čočky mohou oči dráždit, neviděli byste přes ně ostře a také mohou mít i negativní zdravotní dopad na váš zrak. Zkrátka oči některé nabízené značky na sobě nesnesou.

Nejširší výběr kontaktních čoček najdete na stránkách optika.eiffeloptic.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist