EIFFEL OPTIC ESHOPEIFFEL.CZ Pro ženy Pro muže Slevy a akce
Navštivte náš e-shop
Nabízíme přes 220 tisíc různých
produktů za skvělé ceny!
Osobní odběr ZDARMA
Oční ordinace
Potřebujete vyšetřit zrak?
Objednejte se do naší ordinace!
... 28 let s Vámi!

Průhledné pouzdro Tony

Publikováno dne 09.09.2018 od Štěpánka Koutníková

O důležitosti pouzdra na brýle nemá smysl diskutovat. Ti kdo trvale nosí brýle to vědí, čerstvým nositelům prvních brýlí bylo při jejich zakoupení nepochybně nabídnuto.

Vlastnící vícero brýlí, hlavně nosí-li je v jedné tašce, mívají jiné trápení: dokola se snaží rozeznat, ve kterém z pouzder jsou ty právě požadované. Mohou si vybrat, zda chtějí jedno po druhém vyndavat a otvírat, nebo si pořídit jednoduchou a cenově dostupnou vychytávku, totiž strohé průhledné pouzdro na brýle Tony, podle nápisu, který ho zdobí.

Nechali jsme ho pro váš vyrobit z čirého, průhledného a lehkého PVC. Má rozměry 16 x 3,1 x 5,3 cm a zavírá se na patent. Je prakticky nezničitelné a ocení ho každý, kdo má rád se věcech přehled.

V případě znečištění ho snadno otřete, případně opláchnete i jen proudem čisté vody a osušíte. Průhledné pouzdro Tony najdete v sekci Optika

 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.