EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 06.06.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Průhledné pouzdro pro každé brýle

Publikováno dne 15.12.2018 od Štěpánka Koutníková

Vhodné pouzdro na brýle nelze považovat za luxus, naopak je nezbytnou pomůckou všech nositelů. Jeho úlohou je chránit nejen obrubu a skla před mechanickým a chemickým poškozením. Správné pouzdro chrání brýle také před nepředatelnými vlivy a okolnostmi. Byla jsem proto překvapena zjištěním, že někteří prodejci k novým brýlím aspoň jednoduché pouzdro nenabízí. Naštěstí se vám v našich prodejnách nic takového nestane. Náš personál je vyškolen nejen k prodeji brýlí, ale i doplňkového zboží.

Správný výběr pouzdra je záležitostí vkusu a individuálních potřeb. Nepochybně se bude pouzdro sportovce či turisty lišit od pouzdra dámy z kanceláře či s malou kabelkou.

Nositelé brýlí, mají-li jich vícero, často řeší dilema: jak poznat, které z pouzder skrývá ty právě žádané? Snadným řešením je zakoupení vícera průhledných pouzder. Vhodným může být velké průhledné pouzdro PVC z naší nabídky. Lehké průhledné pouzdro je vhodné pro ochranu brýlí všech běžných velikostí.

Najdete ho mezi pouzdry v sekci Brýle on line.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist