EIFFEL OPTIC ESHOPEIFFEL.CZ Pro ženy Pro muže Slevy a akce
Teď je otevřeno 33 poboček, které můžete IHNED navštívit. Najít nejbližší »
Věděli jste, že ... na každé z našich poboček Vám ZDARMA vyměníme šroubky na brýlích?
MENU

Pro přitažlivé pohledy přitažlivé brýle

Publikováno dne 22.09.2016 od Karolína Arnoštová

Průzkumy ukázaly, že vědomí i podvědomí člověka nejvíce ovlivňují oči.

Hřejivá slova, krásné oči, poutavé pohledy vám pomohou vyjádřit dobře vybrané brýle. Ptáte se, proč jsou tak důležité oči a pohledy?

Podle vědeckých průzkumů jsou oči nejdůležitějším orgánem, který ovlivňuje naše podvědomí. Průzkumy sexuálního cítění dokonce ukázaly, že na ženách neupoutají nejvíce jejich ňadra nebo hýždě a na mužích ramena, nýbrž pohledy, respektive oči. Krásné oči žen jsou velmi sexuálně poutavé.

V jednom zajímavém průzkumu byly mužům ukázány dvě fotografie stejné ženy s žádostí, aby vybrali vždy jednu z nich. V naprosté většině byla vybrána ta, na jejíž fotografii byly uměle zvětšeny panenky očí. Ačkoli to byl jediný rozdíl mezi ženami, většina mužů vybrala ženu se zvětšenou oční panenkou. To dokazuje, že pohledy a oči jsou pro kontakt velmi důležité.

Pro krásu očí a přitažlivost pohledů by nositelé brýlí měli vědět následující informace

Měděná a žlutá barva rámečků brýlí dodává na přitažlivosti, obzvláště u modelů s širšími rámečky dává očím hloubku. Růžová a fialová opticky zvětšují oči a skla světlých barev zvýrazňují nalíčení. Brýle s velkými rámečky a kostěné brýle nezakrývají oči, nýbrž naopak je zvýrazňují, nebojte se jich. Růžové, zelené, modré a žluté barvy duhy zvýrazňují pohled.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist