EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 01.06.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Pouzdro na kontaktní čočky Eiffel Blue

Publikováno dne 14.02.2018 od Karolína Arnoštová

Plastové pouzdra na kontaktní čočky slouží k uchování čoček po dobu, kdy jsou mimo oči a je důležitou součástí péče o kontatkní čočky. Při zacházení s pouzdry je potřeba dbát obdobných hygienických zásad, jako při manipulaci s kontaktními čočkami. Je nutné do nich kontaktní čočky ukládat v době jejich nepoužívání. V pouzdře plném roztoku čočky získávají zpět vlhkost, desinfikují se a čistí od usazenin.

Odlišení pouzdra pro levé a pravé oko je velmi důležité, aby nedošlo k záměně kontaktních čoček.

Pouzdro je potřeba měnit přibližně každé tři měsíce, protože může být také zdrojem nečistot, bakterií a při nedokonalém vysychání i plísní. Pouzdro se nesmí vyplachovat vodou z vodovodu a ani žádnou jinou, jedině roztokem na kontaktní čočky. Jiné vodné roztoky mohou obsahovat látky, se kterými by čočky neměly přijít do styku, voda z vodovodu např. prvoka Acanthomébu, který způsobuje nejtěžší záněty.

V pouzdře naleznete vše potřebné: 1x pouzdro na čočky, 1x nádobku na roztok i pinzetu.

Pouzdro na kontaktní čočky koupíte v eshopu optika.eiffeloptic.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist