Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »
BUĎTE IN, SLEDUJTE NÁŠ
facebook
Aktuality
18.05.2021
Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že ve dnech 20.5. - 28.5.2021 bude naše prodejna v SC Olympia Teplice z důvodu rekonstrukce dočasně uzavřena. Vaše zakázky si můžete vyzvednout na naší pobočce v Globusu Trmice. V případě dotazů nás kontaktujte na tel.: 601 337 201 nebo 607 084 922. Děkujeme za pochopení.
TOPlist

Populární čočky

Publikováno dne 01.10.2016 od Karolína Arnoštová

Kontaktní čočky jsou mezi populací stále velmi žádané. Pro toho, kdo nechce mít starosti, že si sedne na brýle nebo je bude mít neustále zamazané, je to ideální řešení.

Než se rozhodnete pro kontaktní čočky, je třeba zajít k odborníkovi do oční optiky, kde se každý zájemce o kontaktní čočky musí podrobit očnímu vyšetření u optometristy, čočky si nelze koupit jen přes pult. Odborník vám poradí, jaký druh čoček je pro vaše oči i váš životní styl ideální.

Jednodenní nošení

Vhodné pro klienty, kteří kontaktní čočky nosí jen příležitostně, na sport, do společnosti či pro zábavu.

14 denní

Vhodné například pro alergiky, kterým vyhovuje častější výměna.

Měsíční

Ekonomicky nejvýhodnější. Pro klienty, kteří chtějí nosit čočky téměř každý den.

Bifokální a multifokální čočky

Snadný a pohodlný způsob řešení problému s viděním na dálku i na blízko.

Kontinuální nošení

Nezdravější způsob nošení kontaktních čoček, vhodný zejména pro vysoké minusové dioptrie. Dobré vidění hned pro probuzení. Kontaktní čočky mají oproti brýlím zejména při aktivním životním stylu, zábavě i sportu mnoho výhod. Specialisté vám pomohou zvolit takové kontaktní čočky, které budou vyhovovat vašemu životnímu stylu.

Oči jako studánky

Kontaktní čočky lze používat nejenom pro korekci zraku, ale i pro změnu či přizpůsobení barvy očí. Kdo touží mít krásné modré oči jako studánky, tomu stačí si jen vybrat z bohaté nabídky.

  • Kontaktní čočky čiré
  • Kontaktní čočky barevné krycí
  • Kontaktní čočky barevné zvýrazňovací
  • Kontaktní čočky obrázkové
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist