Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

Podzimní krása

Publikováno dne 18.10.2016 od Karolína Arnoštová

Každé roční období přináší nové trendy jak v módě, tak pochopitelně i v líčení. Léto je nenávratně pryč, a tak kromě radikální obměny šatníku byste měly popřemýšlet také o změně make-upu. Co pro vás právě na podzim připravili světoví stylisté, vám prozradí následující řádky.

Letní trendy nám velel zdůraznit hlavně oči, ale rty zůstaly tak trochu v pozadí. Dnešní podzim, ale také zima se ponesou v duchu nápadně smyslných rtů, kdy při jejich líčení převládá sytě purpurová nebo švestková barva. Ne každá žena si však troufne na odvážné barvy, a tak zůstává raději u svých „starých“ osvědčených odstínů rtěnek.

Rtěnky na míru

Pro nesmělé ženy připravil MAX FACTOR studii, při které se zjistilo, že čím je pleť tmavší, tím žena potřebuje intenzivnější barvu rtěnky pro odlišení tónu rtů od odstínu své pleti. Proto se škály odstínů Colour Collections postupně zintenzivňují podle tónu pleti, kterému jsou určeny. Platí přímo úměra, že čím je pokožka tmavší, tím pestřejší paletu odstínů má ženy k dispozici, a nemusí se tedy obávat experimentů. Naopak v případě světlejší pleti je paleta sice omezenější, ale o to bohatší je sytost jednotlivých barev. Na základě těchto poznatků byla vytvořena právě kolekce Colour Collections Lipstick. Ta přináší tři barevné škály rtěnek, které jsou určeny pro světlý, střední a tmavší odstín pleti, a tak se rozhodně nemusíte bát, že při výběru rtěnky sáhnete vedle.

Kouřová krása

Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na líčení očí. Tady jednoznačně vedou kouřové odstíny barev, temně černé nebo odvážně kovové. Trend letošního podzimu i zimy klade důraz na hluboké tmavé oči. K těm vám dopomohou oční stíny MAX FACTOR Colour Perfection Duo Eyeshadow v odstíny Star Studded Black. V kurzu jsou letos také černé oční linky, které vašemu pohledu dodají svůdnost i patřičnou hloubku. Zvýraznění řas je samozřejmostí. Ty jen podtrhnou lehce vyzývavý, a přesto něžný vzhled.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist