EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 03.04.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Pečujte o svůj zrak - Avilut GOLD Recordati

Publikováno dne 30.11.2018 od Marcela Matalová

Dobrý zrak je jedním z nejdůležitějších lidských smyslů. Lidské oči patří mezi jedny z nejsložitějších orgánů v lidském těle. Díky očím můžeme vnímat barvy a krásy prostředí, ve kterém se pohybujeme. Proto, pokud máte tento dar a můžete vidět vše v nejlepší kvalitě ostrosti, pečujte o svůj zrak, ať Vám vydrží v dobrém stavu co nejdéle.

Naše oči každodenně namáháme dlouhodobou prací u počítače, taktéž dlouhodobá práce na přímém sluci našim očím neprospívá. Večer se pak mohou dostavit křeče v očích a ráno se probouzíme s kruhy pod očima. Na stav očí má svůj podíl i věk.

Začněte pečovat o Váš zrak už nyní s přípravkem Avilut GOLD Recordati! Tento přípravek pečuje o Váš zrak a udržuje jej v dobrém stavu.

Obsahuje:

  1. Přírodní karotenoidy Lutein a Zeaxanthin - lutein a zeaxanthin patří mezi karotenoidy, které tvoří významnou skupinu antioxidantů. Tyto karotenoidy se akumulují ve vyšším množství zejména ve žluté skvrně sítnice oka (makula). S přibývajícím věkem však koncentrace karotenoidů v oku klesá. Žlutá skvrna (makula lutea) obsahuje vysokou koncentraci pigmentů: lutein a zeaxanthin.
  2. Aescin - látka ze skupiny saponinů získávaná z kaštanu koňského, užívá se jako venofarmakum, protizánětlivě působící látka účinná rovněž proti otokům vč. otoků vzniklých po některých invazivních zákrocích.
  3. Vitamín E - tělo potřebuje pro zdravý růst a normální vývoj. Obvykle je možné získat všechny vitamíny z potravy. Někdy je však výhodné tyto vitamíny doplnit formou potravních doplňků. Každý vitamin má specifické funkce. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Dávkování: Doporučená denní dávka je 1x denně 1 kapsle. Zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist