Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

Osobnosti a brýle

Publikováno dne 03.10.2016 od Karolína Arnoštová

Známé české osobnosti volí raději decentní brýle. Řada z nich je bere jako módní doplněk, zvlášť oblíbené jsou pak sluneční brýle. Pokud už hvězdy brýle nosí, mají jich vždy víc a vybírají z nich podle nálady nebo vhodně k dané příležitosti.

Ilona Csáková brýle potřebuje a navíc jí náramně sluší. Má jen půlky a bere je v zásadě jako módní doplněk, což je velice dobře. Na vystoupení si bere sluneční brýle. Vybírá si spíš jednodušší a decentní tvary a teď střídá asi desatery. Má prý vždycky období, kdy se na ně fixuje, takže pak jedny brýle nosí delší dobu. Ale na tom je stejně většina žen.

U návrháře Osmanyho Laffity jsou brýle jedním z poznávacích znamení. V poslední době nosí obruby z vlastní kolekce. Přiznal ale, že se nebrání ani jiným značkám, většinou však volí decentnější modely, ale nemá strach kombinovat barvy.

Brýle při práce vadí zpěvákovi Matěji Ruppertovi. Na zrak si prý zatím stěžovat nemůže, ani při koncertování brýle jen na efekt nenosí. V létě si ale nedokáže představit život bez brýlí slunečních. Na rozdíl od kontaktních čoček, z nichž mu vždycky bylo zle. Možná proto, že zkusil hned barevné.

Herec Jan Čenský je velký sportovec a tak kromě volejbalu, tenisu, golfu a jízdy na koni jezdí velmi rád na kole a tak jsou speciální cyklistické brýle jeho nepostradatelným průvodcem na cestách. Protože je velmi moderní muž a jde s novými trendy, kupuje si také kvalitní sluneční brýle s UV filtrem, ve kterých na sebe vždy decentně upozorní.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist