EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 31.03.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Oční ordinace

Potřebujete si nechat vyšetřit zrak? Navštivte některou z našich očních ordinací. Zajišťujeme kvalitní péči a odborný přístup. Specializovaní oční lékaři se postarají o dokonalou náhradu oční vady. Na každé pobočce máme velkou skladovou zásobu zboží a zkušený personál.

Naši lékaři jsou v současné době na těchto pobočkách eiffel optic:

Praha 2, Ječná 6
pondělí až pátek 9:00 - 18:30

Praha 2, Bělehradská 102
pondělí až čtvrtek 9:00 - 17:00

Brno, Masarykova 32
pondělí až pátek 10:00 - 18:30

Exkluzivní vybavení prodejen

Všechny pobočky eiffel optic jsou exkluzivně vybaveny nejmodernějšími přístroji. Refrakční centra, které jsou na každé prodejně se zabývají prodejem a zhotovováním brýlí a též nejmodernějším způsobem korekce zrakových vad.

Oční lékaři a optometristi zde vyšetřují zrak pro dokonalou nápravu (korekci) oční vady, při které mohou pomoci brýle nebo kontaktní čočky.

Dioptrické brýle rychle a levně

Na našich prodejnách po celé ČR naleznete širokou škálu kvalitních dámských dioptrických brýlí za velice příznivé ceny. Využijte nyní výhodných akcí a slev na dioptrické brýle!

Vhodné dioptrické brýle vám vybereme.

Také jistě rádi využijete náš zákaznický servis, kde vám ZDARMA brýle vyčistíme či napravíme pokřivenou obrubu. Navštivte naše pobočky eiffel optic.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist