EIFFEL OPTIC ESHOPEIFFEL.CZ Pro ženy Pro muže Slevy a akce
Navštivte náš e-shop
Nabízíme přes 220 tisíc různých
produktů za skvělé ceny!
Osobní odběr ZDARMA
Oční ordinace
Potřebujete vyšetřit zrak?
Objednejte se do naší ordinace!
... 28 let s Vámi!
MENU

oční mast VitA-POS

Publikováno dne 21.10.2018 od Štěpánka Koutníková

Nedávno jsem slyšela prohlášení, že zrak je naším nejdůležitějším smyslem. To mě donutilo zastavit se a zamyslet. V duchu jsem začala přemítat a vzpomněla si, že ve škole jsme se učili o smyslech v pořadí: zrak, sluch, čich, hmat a chuť. Pravděpodobně z téhož opodstatněného důvodu, na základě kterého se vyjadřoval zmíněný mluvčí. 

Chybí-li nám chuť, přicházíme o gurmánské požitky a dovolí nám to pozřít i ne právě chutné jídlo. Chybějící hmat nás neochrání například před spálením po dotyku s horkým povrchem. Absence čichu nám sice nedovolí pocítit vůni květin, ušetří nás ale nepříjemného zápachu v hromadné dopravě a kouře. Bez sluchu je život těžký, leckdy ho ale může trochu zlepšit operace, připadně naslouchadlo. V případě úplné ztráty zraku pomoci není.

Proto je důležité o zdraví očí preventivně pečovat. Ne každému v případě obtíží vyhovují kapky - stékají, což není příjemné. Zastoupit je může mast, která na oku drží podstatně lépe.

Trápí-li vás různě vážný syndrom suchého oka, pocit prachem podrážděných a slepených očí, zkuste jemnou mast VitA-POS. Obsahuje prospěšný vitamin A. Mast během spánku oko zvlhčí a hojí, tkáně zklidní a stabilizuje slzný film. Neobsahuje žádné konzervanty a fosfáty.

Mast VitA-POS vyrábí Ursapharm a najdete ji v sekci Optika mezi mastmi v našem e shopu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist