Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

Ochrání váš zrak

Publikováno dne 01.03.2019 od Štěpánka Koutníková

Obrana zraku je stejně důležitá, jako ochrana rukou před mrazem, ochrana těla a tváře před sluncem. Oči je třeba chránit nejen před prudkým sluncem, před ostrým světlem například při svařování, před mechanickým poraněním, prachem i hmyzem při jízdě na kole nebo na motorce.

Zrak může poškozovat také televize, monitor počítače, prudké světlo lampy, nebo telefon. Neznamená to, že se podíváme na telefon a ublížíme si. Je tím ale míněno, že všeho moc škodí, což se může projevovat rychlou unavitelností, tlakem v očích, syndromem suchého oka, pálením či svěděním očí. My novodobí lidé rádi nadužíváme leccos – nemírně jíme a pijeme, svá obydlí přetápíme, sedíme hodně počítače, přespříliš koukáme na televizi a do telefonu.

Právě pro možnou eliminaci dopadů nezdravého světla, práce s počítačem a prudkého záření vznikly Xiaomi TS Computer Glasses. Kvalitní lehoučké brýle váš zrak na 100 % ochrání. Nedeformují, ani jinak nemění vidění. Odolají pádu i nárazu.

Xiaomi TS Computer Glasses zakoupíte v sekci Elektronika. Hledejte je mezi kancelářskými potřebami.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist