EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 11.07.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Nezbytné brýlové doplňky

Publikováno dne 24.02.2019 od Marcela Matalová

Jste-li nositeli brýlí, a nemusí jít zrovna jen o brýle dioptrické, víte, že se neobejdete bez určitých doplňků, se kterými nejen o vaše brýle pečujete, ale také je jimi chráníte před poškozením a v neposledním tyto doplňky plní funkci opravárenskou nebo doplňkovou.

Mezi první nezbytnost patří pouzdro na brýle. Mohou být vyrobené z různých materiálů a plnit nejen funkci ochrannou. V našem eshopu nabízíme pouzdra na brýle z mikrovlákna, která můžete zároveň použít i jako utěrku na brýlová skla.

Chcete-li udržet vaše brýlová skla v naprosté čistotě, budete potřebovat nejen kvalitní utěrku, ale také čistící sprej na brýlová skla. Oba tyto výrobky taktéž zakoupíte v našem eshopu.

V případě, že využíváte brýle pouze na čtení nebo nějakou práci a často se potýkáte se situací, že nevíte, kam jste si položili brýly, když jste si potřebovali na chviličku odběhnout od čtení či práce, bude se vám hodit šňůrka na brýle. U nás si můžete vybrat z klasických tenkých šňůrek, zlatého řetízku nebo ze sportovní variace brýlové šňůrky. 

Potřebujete si posvítit na práci? V eshopu Eiffel Optic si můžete zakoupit praktickou svítilnu, kterou si upevníte na vaše brýle. Tím vám odpadne pracné upevnění svítidla nebo potřeby další osoby.

Budete-li potřebovat utáhnout šroubek na dioptrických nebo slunečních brýlích, pak se vám shodne sada malého šroubováčku s lupou.

Všechny tyto důležité nezbytnosti k vašim brýlím zakoupíte v eshopu.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist