Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

Nevidíte na mobil?

Publikováno dne 02.10.2016 od Karolína Arnoštová

Dnes už je samozřejmostí, že mobil mají děti i staří lidé. Naučili se ho alespoň uživatelky ovládat všichni. Ale často jsou slyšet nářky, že na ty esersky nevidí, že by potřebovali mnohonásobně větší mobil, a ten už by bylo obtížné nosit v kabelce. Řešení je však mnohem jednodušší…

Nová modelová řada zvětšovacích čoček bude postupně nahrazovat původní typ zvětšovacích čoček a bude dostupná i na nové typy mobilních telefonů s velkými displeji, avšak s velmi malým písmem. Zvětšovací čočky ZOOM jsou určeny ke zvětšení zobrazovaných údajů na displejích mobilních telefonů a nabízejí zvýšení uživatelského komfortu všem, kteří mají problémy se čtením příliš malého textu na displejích svých mobilních telefonů. Jedná se především o uživatele mobilních telefonů, kteří trpí presbyopií (vetchozrakostí), nebo dalekozrakostí a používají brýle pro čtení.

ZOO nabízí jednoduché řešení „věčného“ problému brýlí na čtení, které nemáte stále nasazené na nose a musíte je při každém zazvonění telefonu, nebo hledání telefonního čísla hledat po kapsách, v kabelce či na pracovním stole. ZOOM vám umožní přečtení údajů na displeji rychle, bezpečně a v každé situaci. ZOOM je také ideální pomůcka pro zvětšení fotografií a her na displejích mobilních telefonů.

Plochá tenká čočka

Zvětšovací čočka ZOOM S-line je určena k nalepení na kryt nebo ochranné pouzdro mobilního telefonu v místě displeje a je pro tento účel vybavena obvodovou samolepící polyetylenovou elastickou vrstvou bílé barvy, která zaručuje dokonalé přilnutí po celém obvodě a trvalou pružnost spoje.

Válcová plankonvexní čočka

Zvětšovací čočka ZOOM Z je určena k nalepení na kryt nebo ochranné pouzdro mobilního telefonu v místě displeje a je pro tento účel vybavena celoplošnou samolepící akrylovou transparentní vrstvou. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist