EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 06.06.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Najdete u Eiffel optic

Publikováno dne 20.10.2016 od Karolína Arnoštová

Jednou z nejpřitažlivějších částí těla jsou oči – v našich prodejnách je vám k dispozici školený personál, který vám pomůže vybrat nejvhodnější brýle přímo vám a míru. Na každé naší prodejně máme více jak 6000 modelů dioptrických a slunečních brýlí všech světových značek – např. Bvlgari, Ray Ban, Prada, Cartier, Christian Dior, Dolce & Gabbana, Porsche, Versace, Boss a spoustu dalších.

Sluneční brýle – nezbytný doplněk nejen na léto

Sluníčko nám každým dnem svítí víc, a proto především v letním období budeme potřebovat kvalitní sluneční brýle, která Vám můžeme nabídnout v maximálním výběru všech světových značek.

Kvalitní brýle zajisté oceníme nejen v těchto teplých a sluncem prozářených dnech, ale protože slunce svítí velmi intenzivně i v podzimních a hlavně v zimních měsících, neměli bychom při výběru brýlí šetřit a zajít do specializované prodejny, kde nám poradí odborný personál, nejen s kvalitou ale i s vhodným výběrem tvaru pro náš obličej.

Měli bychom mít alespoň jedny kvalitní sluneční brýle, které jsou nejen trendy, ale perfektně padnou a především naše oči ochrání proti ostrému slunci.

V letošní sezóně, stejně jako po několik posledních let, není potřeba se upínat pouze k jednomu určenému módnímu stylu. V oblasti módy se mísí nepřeberné množství stylů a trendů a tak máme skvělou možnost vybírat sluneční brýle jako doplněk našeho outfitu v mnoha různých typech a barvách. Móda je shovívavá i k výběru tvaru brýlí, které je potřeba zvolit vzhledem k typu obličeje. Vybírejme tedy nejenom brýle, které nám sluší, ale které jsou nám pohodlné a ve kterých se cítíme dobře.

Multifokální skla = komfortní vidění na všechny vzdálenosti

Potřebujete si v obchodě přečíst visačku s cenou a musíte hledat své čtecí brýle? Také při pohledu do výlohy nemáte jinou možnost, chcete-li si podrobně prohlédnout vystavené zboží? Když si potřebujete na moment odskočit od čtení své oblíbené knihy, musíte brýle nejprve na chvilku odložit nebo je vyměnit za brýle na dálku a teprve poté se věnovat činnosti, při které by vám čtecí brýle překážely? Při neustálém hledání jim nemůžete přijít na jméno a přemýšlíte, jak problém s vaším zrakem vyřešit jsou, příjemnější cestou?

Připadají vám tyto situace známé? Máme řešení, které vám zaručí precizní vidění na všechny vzdálenosti: Multifokální skla.

Jsou konstruovány podle přirozených návyků očí, žádná situace vás tedy nemůže zaskočit. Ať se podíváte na vzdálenou stavbu, do výkladní skříně, na klávesnici počítače nebo na stránky napínavé knihy, nebudete již muset své brýle měnit.

Multifokální skla vám poskytnou maximální svobodu pohybu, výbornou orientaci a plynulé vidění.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist