EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 06.06.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Multifokální skla

Publikováno dne 21.02.2018 od Karolína Arnoštová

Chcete vidět lépe a bez potíží na všechny vzdálenosti? Eiffel optic vám nabízí optimální a komfortní řešení – multifokální skla. Pokud se potýkáte s klasickými obtížemi, jako jsou rozostřené vidění při čtení či nesnáze při pohledu do dálky, multifokální čočky jsou přesně to pravé pro vás.

Nejvyšší čas, kdy začít používat multifokální skla je, pokud na sobě pozorujete příznaky presbyopie, neboli česky vetchozrakosti. Jde o přirozený proces vidění, který postihuje téměř každého, kdo již dosáhl věku čtyřiceti let. Oční čočky ztrácí na pružnosti a jejich akomodace je velmi obtížná.

Vyplývá z toho stále se zhoršující vidění na blízko i na dálku. Široký výběr multifokálních skel v eiffel optic vám ale zajisté pomůže.

Multifokální čočka je vytvořena pro vidění na tři vzdálenosti. Je určena pro nositele, jejichž dynamické zrakové chování se vyznačuje čistým střídáním pohledu do dálky, na obrazovku, do blízka, na dokumenty, monitor či klávesy počítače. Jedná se o dynamickou čočku, která umožňuje pohodlné vidění na všechny vzdálenosti.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist