EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 07.07.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Módní show studentů Umprum a prestižní Royal Academy of Fine Arts z Antwerp

Publikováno dne 23.08.2016 od Petr Fišera

KDY: 9.9.2016 od 17:00
KDE: La Fabrika, Komunardů 30

Módní show studentů Umprum a prestižní Royal Academy of Fine Arts z Antwerp. Akce je rozdělena do 2 Bloků přehlídek kde se budou střídat návrháři České a Světové módy. Doplněním akce je pak prodejní showroom který proběhne v Chemistry Gallery.

Royal Academy of Fine Arts v belgických Antverpách patří mezi nejlepší školy módního designu na světě a WE’RE NEXT jí propojuje s neméně důležitou pražskou Umprum. Spojením 10 tuzemských a 10 světových návrhářů vzniká WE’RE NEXT, která do Prahy přináší dlouho očekávané srovnání se zahraničím. Akce vytváří velmi zajímavý kontrast mezi naprosto rozličnými styly škol, které jsou o to méně předvídatelné a tak bude docházet k velkým kontrastům, kde si ale každý najde svého oblíbence.

Zároveň přináší velkou módu širokému obecenstvu, které se o ni aspoň nepatrně zajímá. Akce je přístupná komukoliv a chce ukázat, že kvalitní móda není jen pro nejbohatší vrstvy a je přístupná více, než se zdá. Nakonec ukazuje cestu naším mladším kolegům, kteří mají cestu do světa módy otevřenou.

WE’RE NEXT vznikla z touhy začínajících, budoucích návrhářů vytvořit si nezávislou show podle jejich vlastních požadavků.

Den po akci, 10.9. proběhne prodejní showroom v Chemistry Gallery, kde můžete podpořit vaše nejoblíbenější návrháře nebo si případně zakoupit jakýkoliv z předvedených kousků. Zároveň zde budou sami návrháři jak čeští tak mezinárodní z Antverp a vy si zde s nimi můžete pohovořit. Chemistry Gallery bude otevřena od 13:00 do 21:00hod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist