Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

Malé oční triky

Publikováno dne 23.09.2016 od Karolína Arnoštová

Máte oči blízko u sebe, nebo naopak, a nelíbí se vám to? Žádný problém. Oční triky modelek vaše problémy vyřeší.

1. Zapadlé oči

Pohyblivé víčko zvýrazněte světlým odstínem bez použití tmavé tužky či výrazné oční linky. Do záhybu oka naneste o něco tmavší odstín a ten měkce rozetřete směrem nahoru roztracena. Na vnitřní víčko můžete použít bílou nebo světlou tužku. Ta oko opticky zvětší a prozáří.

2. Kulaté a vystouplé oči

Zamaskujte je jednoduše nepatrnou korekcí tmavou linkou nad vrchním a pod spodními řasami, a to po celé délce od vnějšího koutku k vnitřnímu. Na konec zafixujte tmavými stíny. Pro výraznější optické zmenšení oka je dobré použít tužku i do vnitřní části spodního víčka.

3. Oči daleko posazené

můžete přiblížit tím, že do vnitřního koutku nanesete tmavé stíny a do vnějšího světlé. Dbejte na to, aby byl přechod barev jemné přirozený. Konturovací tužku aplikujte směrem z koutku oka ven, konec linky veďte doztracena, mírně nad okraj řas.

4.Oči blízko u sebe

Do vnitřního koutku oka naneste světlé stíny a do vnějšího tmavé. Ty rozetřete doztracena směrem ke spánkům. Pokud používáte oční linku, aplikujte je pouze na vnější část, a to zhruba do poloviny horního i spodního víčka. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist