Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

Lupa s rukojetí

Publikováno dne 20.10.2019 od Štěpánka Koutníková

Zrak je jedním ze smyslů, které jsou člověku v různé kvalitě vrozené. Malé děti mají plnou schopnost vidět až v době, kdy jsou do školy, což napovídá, jak složitý systém je naše vidění – oko k němu musí vyzrát.

Někdy se ale může stát, že některý ze smyslů zcela nevyvine, případně ho mohou vrozené vady, životní styl a degenerativní proces v různé míře omezit. K eliminaci dopadů některých hendikepů slouží různé pomůcky a podpůrné prostředky. S nedostatečným čichem a chutí lze bez větších omezení fungovat. Deficit ostatních tří smyslů je podstatně závažnější. Nedostatečně vyvinutý hmat může být příčinou úrazů. Špatný sluch celkově narušuje komunikaci a zhoršený zrak snižuje kvalitu života postiženého.

Korigovat ho lze čočkami a v brýlích. Mimořádným řešením může být operativní náprava. Lidé se slabším zrakem znají pocit, kdy si ztratí nebo rozbijí brýle, případně je z různých dalších důvodů vůbec nemají, se může hodit lupa. Ocení i lidé, kteří si potřebují lépe prohlédnout malé detaily.

Máte-li příležitostně popsanou potřebu, kupte si lupu. Náš e shop vám nabízí výběr z mnoha druhů v několika cenových hladinách.

Můžete si vybrat například 50 mm lupu s plochou rukojetí, která obraz trojnásobně zvětšuje. S přídavným segmentem lze zvětšení zvýšit až na šestinásobek.

Lupy mnoha rozměrů s různým zvětšením najdete v e shopu v sekci Optika.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist