EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
Teď je otevřeno 20 poboček, které můžete IHNED navštívit. Najít nejbližší »
Věděli jste, že ... na každé z našich poboček Vám ZDARMA vyměníme šroubky na brýlích?
MENU

Které jsou ty pravé?

Publikováno dne 12.09.2016 od Karolína Arnoštová

Správné brýle pro váš typ obličeje

Oválný obličej

Pokud máte oválný obličej, můžete si klidně dovolit experimentovat. Pro váš typ se totiž hodí téměř všechny tvary brýlí. Vyhnout byste se měli pouze malým brýlím, tzv. lenonkám


Trojúhelníkový obličej

Pokud máte širší tvář a špičatou bradu, vyberte si oválné nebo lehce přesahující přes okraj obličeje. Vyvarujte se modelům, jejich horní okraj přesahuje obočí. Čelo by mělo být co nejvíc vidět.

Kulatý obličej

Vyhněte se malým obroučkám. Ideální pro vás jsou větší hranaté brýle, které obličej opticky protáhnou. Vhodné jsou také silnější a barevně výrazné obroučky. Pokud se vám zdají příliš nápadné, můžete zvolit brýle vázané, tzv. poloobruby. 

Čtvercový obličej

Vašemu tvaru obličeje nejvíce prospějí obroučky kopírující šířku hlavy. Nemusíte se bát výrazných silnějších brýlí, ty vám pomohou vaše rysy zúžit a prodloužit. Méně nápadnou variantou jsou obdélníkové brýle bez obrouček. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist