EIFFEL OPTIC ESHOPEIFFEL.CZ Pro ženy Pro muže Slevy a akce
Navštivte náš e-shop
Nabízíme přes 220 tisíc různých
produktů za skvělé ceny!
Osobní odběr ZDARMA
Oční ordinace
Potřebujete vyšetřit zrak?
Objednejte se do naší ordinace!
... 28 let s Vámi!
MENU

Které jsou ty pravé?

Publikováno dne 12.09.2016 od Karolína Arnoštová

Správné brýle pro váš typ obličeje

Oválný obličej

Pokud máte oválný obličej, můžete si klidně dovolit experimentovat. Pro váš typ se totiž hodí téměř všechny tvary brýlí. Vyhnout byste se měli pouze malým brýlím, tzv. lenonkám


Trojúhelníkový obličej

Pokud máte širší tvář a špičatou bradu, vyberte si oválné nebo lehce přesahující přes okraj obličeje. Vyvarujte se modelům, jejich horní okraj přesahuje obočí. Čelo by mělo být co nejvíc vidět.

Kulatý obličej

Vyhněte se malým obroučkám. Ideální pro vás jsou větší hranaté brýle, které obličej opticky protáhnou. Vhodné jsou také silnější a barevně výrazné obroučky. Pokud se vám zdají příliš nápadné, můžete zvolit brýle vázané, tzv. poloobruby. 

Čtvercový obličej

Vašemu tvaru obličeje nejvíce prospějí obroučky kopírující šířku hlavy. Nemusíte se bát výrazných silnějších brýlí, ty vám pomohou vaše rysy zúžit a prodloužit. Méně nápadnou variantou jsou obdélníkové brýle bez obrouček. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist