EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 11.07.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Krása a zdraví z Radlic

Publikováno dne 19.10.2016 od Karolína Arnoštová

Snad každý z nás někdy zatoužil být štíhlý, krásný a samozřejmě také věčně mladý. Proto, aby se alespoň částečně přiblížili ideálu, jsou lidé schopni udělat téměř všechno. Od drastických diet přes týrání těla v posilovnách až po často velmi nepříjemné bolestivé zákroky plastických chirurgů. Přehnaná péče o tělo a touha po dokonalosti může být ale bez spolupráce se zkušenými trenéry nebezpečná.

Časy se však naštěstí mění, a to se týká také formy cvičení. Pomalu se začíná upouštět od silového cvičení a cílem těch, kteří se rozhodli trávit čas ve wellness centrech, není jen fyzická krása ale také zdraví. Jedním z míst, kde si můžete vybrat z řady zdravých cvičebních metod, je Wellness centrum Radlice. Programová nabídka je orientovaná jak na oblast sportu, fitness, wellness, relaxace, ale i na metody, které jsou zaměřené na formování postavy, zpevnění svalstva, detoxikace organismu, lymfatické drenáže, odstraňování celulitidy, posilování imunitního systému a prevenci civilizačních chorob, zkrátka na komplexní péči o tělo.

Sport, zdraví a krása

Tato tři slova jsou mottem společnosti Wellness centrum Radlice. To své si tady najde opravdu každý. Zkušení trenéři vám vytvoří programy doslova na míru. Je samozřejmě brán ohled na fyzickou zdatnost, věk, zdravotní a tělesné dispozice klienta. To pomáhá mimo jiné vytvořit u zákazníků pozitivní přístup ke sportovním a pohybovým aktivitám pro další období. Trvalé pohybové aktivity realizované týdenním režimu 2-3 návštěv jsou tím cílem, kterému je zapotřebí klienty naučit.

Co najdete ve Wellness centru Radlice? Jeho součástí je krytý, pětadvacetimetrový bazén, venkovní šestnáctimetrový bazén, letní zahrada, fitness centrum, aerobní sály, solární studio s ochranným systémem trubic – CPI a podporou vitaminu D. V areálu můžete navštívit také kryosaunu – chladnou terapii až do -15 stupňů C, pilates studio, víceúčelovou sportovní halu a také vacu-studio zaměřené na odbourávání tuků a celulitidy.

Vacu-studio

Tuto metodu ocení zejména ti, kteří marně bojují s celulitidou. Pomocí přístrojů, kterými Wellness centrum disponuje, se jí můžete natrvalo zbavit. Prvním z nichje Hypoxi-Vacushape. Jedná se o kombinaci chodeckého pásu a podtlakové kabiny, ve které po dobu 30 minut dochází k velkému prokrvení svalů, a tím i ke spalování tuků v problematických partiích. Kromě léčení celulitidy pomáhá také k odstranění drobných žilek na nohou.

Zdravotně regenerační část je zastoupena přístroji z High Care. Nejvýznamnější je Vacustyler, kde tlak podtlak působí v přesně určených intervalech na dolní části těla (od prsou k dolním končetinám). Pozitivně působí na cévy, lymfatickou soustavu a podkožní vazivo. Toto ošetření trvá opět asi 35 minut a kromě redukčních procesů pomáhá s celulitidou detoxikací organismu, prevencí křečových žil a s regenerací ochablého vaziva.

Třetím přístrojem je tzv. Slidestyler, s jehož pomocí je prováděna speciální lymfatická masáž dolních končetin. Ta podporuje odvodnění a pročištění, pomáhá proti celulitidě, potížím s oteklýma nohama.

Kryoterapie

Procedura spočívá v pobytu v kryokomoře po dobu 1-3 minut při teplotě od -110 stupňů do 180 stupňů celsia. Účinky kryosauny lze rozdělit do dvou fází, a to na vlastní ochlazování a na následnou vhodnost fyzické zátěže. Extrémní chlad je pro tělo impulzem k vylučování pro organismus prospěšných látek, jako jsou kortikoidy, adrenalin, u mužů testosteron a endorfiny. Kortikoidy mají protizánětlivé účinky, testosteron u mužů podporuje růst svalové hmoty a výkonnost. Endorfiny působí proti bolesti, navozují pocit tělesné síly a dušení pohody. Při této proceduře svaly významně relaxují. Vytlačením tuků z buněk při jejich stáhnutí chladem a následným prokrvením se dosahují úspěchy při úpravách celulitidy. Po terapii následuje cvičení, při kterém dochází až k čtyřnásobném prokrvení periferních částí a odplavení škodlivých látek z těla.

Pilates-studio

Jde o cvičení jak pro ženy, tak pro může bez omezení věku, které mění nejen fyzický vzhled, odbourává bolesti krční a bederní páteře, ale napomáhá i k rozvoji flexibility, koordinace, síly, vytrvalosti. Toto cvičení ukazuje ideální trend při odstraňování svalových disbalancí, bolesti krční a bederní páteře a při dlouhodobějším tréninku poskytuje klientům výrazné zpevnění svalů.

Solar-studio

Solária od společnosti Megasun sledují trendy doby a disponují systémem šetrného opalování CPI, který zaručuje maximální výkon trubic bez vedlejších účinků, a tím je šetrnější ke zdraví uživatelů. Solária jsou také vybavená systémem P2, tzn. že díky pigmentovým zářivkám, se podařilo sloučit zářivkám, se podařilo sloučit záření UV-A a UV-B. Dvojitý sluneční systém umožňuje rychlou tvorbu melaninu, a tím intenzivní zhnědnutí a zároveň podporuje tvorbu vitaminu D3. Studio disponuje komfortními typy solárií o různých intenzitách opalování, včetně doporučené kosmetiky před a po opalování. Programu Wellness centra Radlice můžete navštěvovat po celý týden a podrobné informace najdete na www.wellnessradlice.cz.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist