Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »
BUĎTE IN, SLEDUJTE NÁŠ
facebook
Aktuality
18.05.2021
Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že ve dnech 20.5. - 28.5.2021 bude naše prodejna v SC Olympia Teplice z důvodu rekonstrukce dočasně uzavřena. Vaše zakázky si můžete vyzvednout na naší pobočce v Globusu Trmice. V případě dotazů nás kontaktujte na tel.: 601 337 201 nebo 607 084 922. Děkujeme za pochopení.
TOPlist

Kontaktní čočky pro ty, kdo milují sport

Publikováno dne 06.10.2016 od Karolína Arnoštová

Jste milovníky sportu, ale máte horší zrak? Nevzít si brýle je pro vás nemožné, protože pak špatně vidíte? Pak zkuste naše kontaktní čočky!

Ve většině případů jsou pro vás brýle vhodným řešením, ale vyskytnou se ve vašem životě okamžiky, kdy si nemůžete dovolit být brýlemi omezeni ve volném pohybu, např. když sportujete. Je jedno, zda zrovna lyžujete, běháte nebo hrajete tenis, s kontaktními čočkami vždy uvidíte ostře, bez omezení a obtěžujícího zamlžení, které vás neustále nutí čistit si brýle. Nikdy nesklouznou z vašeho nosu a na svém místě zůstanou i v těch neobtížnějších a nejneočekávanějších situacích. A navíc, naše kontaktní čočky ochrání váš zrak pře nebezpečným UV zářením.

Chtěli byste vedle brýlí nosit také kontaktní čočky?

Pak vyzkoušejte jednodenní kontaktní čočky 1*DAY ACUVUE MOIST™. Každé ráno můžete vašim očím dopřát pár nových, čistých kontaktních čoček a na sklonku dne je jednoduše vyhodit do koše – nemusíte je tak ani čistit ani složitě uchovávat pro další den. Můžete je používat každý den nebo jen pro speciální příležitosti, jako jsou návštěvy na party či sportování, tedy v situacích, kde je svoboda poskytnutá kontaktními čočkami nade vše. To vše díky ultratenké konstrukci čočky a patentované technologii LACREON™ obsahující zvlhčující složku, která v nich udržuje vlhkost od rána až do večera.

Chtěli byste kontaktní čočky používat každý den bez ohledu na to, jak dlouho den trvá?

Pak si vyberte ACUVUE OASYS™. Mnoho lidí odmítá nosit kontaktní čočky, protože věří, že používání kontaktních čoček je nepohodlné. To je však jeden z nejčastějších mýtů o kontaktních čočkách. Od vytvoření první kontaktní čočky již uplynulo mnoho let a kontaktní čočky za tu dobu prošly neuvěřitelným vývojem. Naše kontaktní čočky ACUVUE OASYS™ byly speciálně vyvinuty tak, aby se vaše oči cítily vlhké a svěží. Poskytují neuvěřitelný komfort po dlouhé hodiny práce před monitorem počítače, v klimatizovaných prostorách a jiných náročných a suchých prostorách. Byly vytvořeny za použití nové generace patentované technologie HYDRACLEAR Plus, která kombinuje materiál vysoce propustný pro kyslík se zvlhčující složkou. Vysoce smáčivý a extrémně hladký povrch kontaktních čoček je přínosem zvláště pro oči, které se cítí při nošení kontaktních čoček vysušené.

Kontaktní čočky značky ACUVUE – více než jen korekce zraku

Jak víte, UV paprsky jsou všude. Venkovní sportovní aktivity, jako je lyžování, běh, či tenis vás vystavují dávkám UV záření. Každý ví, že po dlouhodobém vystavení kůže slunci může přijít její nebezpečné poškození. Ve skutečnosti jsou vaše oči stejně náchylné poškození způsobené UV zářením jako vaše kůže. Všechny naše kontaktní čočky mají UV filtr a nabízejí tak jedinečnou ochranu před přímými i odraženými paprsky, které proniknou kolem vašich slunečních brýlí. Kontaktní čočky s UV filtrem vám mohou poskytnout dostatečnou ochranu vašich očí před UV zářením po celý den, aniž byste na to museli byť jen pomyslet.  

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist