EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 03.04.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Jak vybírat dioptrické brýle I.

Publikováno dne 31.01.2019 od Marcela Matalová

Pokud si nejdete vybírat dioptrické brýle poprvé, máte výhodu nad těmi, kteří tuto akci musí absolvovat poprvé. Už budete znát svoji velikost, která bývá uvedena na vnitřní straně stranice.

Výběr obrouček se řídí i počtem dioptrií.

  • vyšší mínusové dioptrie = vyberte si raději obrubu, která je po okrajích zakrytá rámem. Tyto čočky jsou po okraji tím silnější, čím jsou vyšší dioptrie.
  • vyšší plusové dioptrie = vybírejte obruby s co nejmenší očnicí. Pokud jsou očnice velké, silná středová část čočky je v brýlové obrubě také velká a nepůsobí esteticky dobře, vytváří efekt velkých očí.

Taktéž dbejte na to, aby:

  1. Vaše nové brýle nepřesahovaly šířku Vašich lícních kostí.
  2. Vám obruba brýlí seděla o něco níž, než je Vaše obočí.
  3. Vaše oko směřovalo na střed očnice.
  4. se spodní část obruby nedotýkala Vaší tváře.

Co říkáte například na dioptrické obruby Porsche Design P 8329 A?

PORSCHE DESIGN je luxusní značka vycházející z Porsche filozofie odkazuje na dlouhou  tradici značky té nejvyšší kvality pro náročné spotřebitele. Je vedoucí značkou mezi pánskými doplňky, která svými technickými inovacemi brýlí PORSCHE DESIGN již od roku 1972 dokonale kombinuje funkčnost a čistotu designu. Pro výrobu brýlí PORSCHE DESIGN jsou vybírány jen exkluzivní a vysoce kvalitní materiály, které ve spojení s tradiční řemeslnou zručností a dokonalým propracováním detailů přinášejí v každé kolekci  stylové, odvážné, tradiční i moderní brýlové obruby. 
 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist