EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 12.07.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Jak se líčit pod brýle

Publikováno dne 06.09.2016 od Karolína Arnoštová

Rádi bychom nyní poradili ženám, které používají brýle jako korekci oční vady a tudíž, díky vyšším plusovým či mínusových hodnotám se potýkají s problémem, jak se pod brýle správně nalíčit.

Patříte-li ke skupině lidí, kteří vidí špatně na dálku, líčením musíte docílit, aby oko vypadalo větší, neboť brýlové sklo zmenšuje. Základem je tedy používání sytých a tmavých barev, nanesených po celém víčku.

Prosvětlení a zvětšení očí pomohou lesklé barvy a bílá tužka na vnitřní straně víčka. Naopak není vhodné použít tmavé linky, neboť oko ještě více zmenšují.

U druhé skupiny lidí, kteří vidí špatně na blízko, díky korekčním sklům dochází k optickému zvětšení oka. Tomu zamezíme použitím světlejších tónů, např. hnědé-béžové nebo růžové-šedé a dalších pastelových barev.

Všichni z vlastní zkušenosti víme, že při setkání s druhou osobou jsou oči to první, co vnímáme.

Neschovávejme se tedy za své brýle, udělejme z nich přednost a očím věnujme pár minut a vytvořme líčení, které jim dá vyniknout.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist