EIFFEL OPTIC ESHOPEIFFEL.CZ Pro ženy Pro muže Slevy a akce
Máme 33 poboček, které můžete hned ráno navštívit. Najít nejbližší »
Věděli jste, že ... na každé z našich poboček Vám ZDARMA provedeme drobné opravy brýlí?
MENU

Jak se líčit pod brýle

Publikováno dne 06.09.2016 od Karolína Arnoštová

Rádi bychom nyní poradili ženám, které používají brýle jako korekci oční vady a tudíž, díky vyšším plusovým či mínusových hodnotám se potýkají s problémem, jak se pod brýle správně nalíčit.

Patříte-li ke skupině lidí, kteří vidí špatně na dálku, líčením musíte docílit, aby oko vypadalo větší, neboť brýlové sklo zmenšuje. Základem je tedy používání sytých a tmavých barev, nanesených po celém víčku.

Prosvětlení a zvětšení očí pomohou lesklé barvy a bílá tužka na vnitřní straně víčka. Naopak není vhodné použít tmavé linky, neboť oko ještě více zmenšují.

U druhé skupiny lidí, kteří vidí špatně na blízko, díky korekčním sklům dochází k optickému zvětšení oka. Tomu zamezíme použitím světlejších tónů, např. hnědé-béžové nebo růžové-šedé a dalších pastelových barev.

Všichni z vlastní zkušenosti víme, že při setkání s druhou osobou jsou oči to první, co vnímáme.

Neschovávejme se tedy za své brýle, udělejme z nich přednost a očím věnujme pár minut a vytvořme líčení, které jim dá vyniknout.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist