EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 06.06.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Hypromel 2,5 %

Publikováno dne 17.02.2019 od Štěpánka Koutníková

Lidstvo stárne : fakt, který můžeme pozorovat kolem sebe, číst na stránkách statistického úřadu, slyšet z úst sociologů.

Rostoucí věk je důvodem, proč jsme stále více nemocní. Netrápí nás jen triviální nemoci. Stále více nás provázejí různě závažná tzv. degenerativní onemocnění. Patří k nim dnes už i mladé lidí provázející artróza a bolesti zad, které jsou v porovnání s  postižením Parkinsonovou či Alzheimerovou chorobou, sice bolestivé, ale spíše malicherné.

Relativně málo závažné jsou s věkem související onemocnění - vetchozrakost, glaukomy a šedé zákaly.

Roztok Hypromel 2,5% je čirý izotonický sterilní roztok, který se používá k ošetření oka po chirurgickém výkonu v přední části oka. Neobsahuje žádné konzervanty.

Hypromel 2,5% vyplňuje, formuje a ochraňuje citlivé tkáně oka, zejména endotel rohovky. Může také obalovat umělé nitrooční čočky. Využití má také v oční chirurgii, kde chrání instrumenty určené k operaci například katarakty – šedého zákalu.

Roztok Hypromel 2,5% 2 ml je dodáván s aplikaci usnadňující kanylou. Hledejte ho v sekci Optika mezi kapkami. Vyrábí ho slovenská firma UNIMED.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist