EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 01.06.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Hra s barvami

Publikováno dne 13.09.2016 od Karolína Arnoštová

Venku mrzne až praští, my vytahujeme i do pražských ulic čepici a rukavice, ale mohdy zapomínáme na to nejdůležitější, na brýle. A právě v tomto období trpí naše oči sterjně jako v parném létě. To, co jim vadí, jsou prudké sluneční paprsky, které jsou v zimním období nejzrádnější.


Většina lidí míří každou zimu za sněhem na hory. Lyže jsou určitě podstatnou záležitostí, ale pokud se budete na slunečných kopcích pohybovat bez ochranných brýlích, zřejmě si zasněžené kopce moc neužijete, protože budete po zbytek pobytu ležet s bolavým onemocněním očí. Nepoužívání brýlí v příliš ostrém světle si můžete zavinit velmi nepříjemné poškození očí, a to by zcela určitě nepřispělo k příjemnému výletu.

Sázejte  na kvalitu

Proč se připravovat o pozornost okolí? S vkusně vybravými brýlemi o ni rozhodně nepřijdete. Všichni výrobci nabízejí vždy několi modelů, lišící se nejemnom zaměřením, vlasnostimi a cenou, ale především aktuální módou. Známé formy jsou většino zárukou, že jejich výrobky spňují všechny jimi deklarované vlastnosti a ta nejpřísnější kritéria.


Nosit ochranné brýle se doporučuje stále. Pokud svítí slunce, je vysloveně nerozumné je nemít, a pokud je po mrakem, mohou být pouze čiré, aby chránily oko před mechanickým poškozením

Barva zorníků hraje při výběru velmi důležitou roli, a tak byste měli pečlivě zvážit, jaké jsou pro vás nejvhodnější. Zorníky se zabarvují tak, aby se zredukoval okolní jas. Typ zabarvení má vliv na výsledné vlastnosti a na naši rozlišovací schopnost. Zejména to, kolik viditelné světla pronikne až k naším očím, jakým způsobbem uvidíme ostatní barvy a nakonec naší schopnost snímat kontrasty.

Nasaďte si růžové brýle

Neutrálním zbarvení je barva hnědá, šedivá a zelená, která sníží okolní jas bez zkreslení barev, hodí se všeobecně k omezení  oslnivého světla a snížení namáhání očí při polosvětle až zcela jasných podmínkách. Je asi nejvíc neutrální a tak se hodí prakticky ke každému oblečení, a to jak pro ženy, tak pro muže, kteří se v poslední době stále více snaží jít ruku v ruce s módními trendy.


Žlutá, zlatá a jantarová poskytují méně ochrany očí proti okonímu jasu, ale jsou výborné prk nízkých úrovních okolního světla. Zajišťují výborné vnímání hloubky a vzdálenosti, což je činí ideálními pro pohyb na horách.


S růžovou uvidíme svět mnohem jasněji, navíc je v současné době velkým módním trendem hlavně pro mladé ženy a dívky. Spolu s oblečením lze krásně sladit nejen barvu těchto zorníků, ale i obrouček, což působí velmi mladistvě a svěže. Zajišťune výbornou viditelnost při slabém světle a také zvyšují kontrast, což je činí nepostradatelnými obzvláště v zamračených dnech. Zvyšují také viditelnost objektů proti  modrému a zelenému pozadí, což se uplatní především v zalesněných oblastech.


Zrcadlové brýle pomáhají omezit prudké světlo tím, že ho většinou odráží. Způsobují také, že se objekty zdají být tmavší než ve skutečnosti jsou a hodí se proto pro jasné světelné podmínky.

Super in

Zdela IN je mít několik typů brýlí a mít je sladěné s oblečením. Zejména u žen je velice vkusné, pokud jsou obroučky či zorníky sladěné s barvou kabelky nebo s horní částí oděvu, například se svetrem, bundou či kabátem. Na horách si můžete pohrát  s kombinací barev tak, že sladíte barvu lyží či hůlek, bot nebo lyžařské kombinézy s barvou brýlí. Určitě to budete svědčit o vašem vaváženém a modrním vkusu a každý se za vámi se zájmem ohlédne ...

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist