Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

Elegantní pouzdro na brýle

Publikováno dne 25.11.2018 od Štěpánka Koutníková

Pouzdro na brýle je pro ženu něco jako kabelka nebo rtěnka – intimní záležitost, která dodává pocit jedinečnosti. Proto je jeho výběr tolik důležitý.

Ty s horším zrakem dávají přednost výraznějším pouzdrům, která jsou v kabelce dobře viditelná i v horším osvětlení. Ženám, které potřebují jen slabé brýle na čtení nebo se neobejdou bez brýlí slunečních, více vyhovují pouzdra spíše elegantní. Pravdou je, že nabídka  takových není příliš široká a hledání oku libého bývá časově náročnější.

Hledače akorátního pouzdra pro dámu s velkým D může zaujmout cenově dostupné pouzdro v decentní světle hnědé, nebo také tmavě béžové barvě. Pouzdro o vnitřních rozměrech 14,5 x 5,5 x 3 centimetry s vnějšími švy je zhotoveno ze syntetické kůže. Je dostatečně pevné, přesto uvnitř jemné, aby brýle, zafixované patentem, ochránilo.

Vyhovuje-li elegantní světle hnědé pouzdro rozměru vašich brýlí, najdete ho mezi Brýlemi online v našem e shopu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist