Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »
BUĎTE IN, SLEDUJTE NÁŠ
facebook
Aktuality
18.05.2021
Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že ve dnech 20.5. - 28.5.2021 bude naše prodejna v SC Olympia Teplice z důvodu rekonstrukce dočasně uzavřena. Vaše zakázky si můžete vyzvednout na naší pobočce v Globusu Trmice. V případě dotazů nás kontaktujte na tel.: 601 337 201 nebo 607 084 922. Děkujeme za pochopení.
TOPlist

Eiffel optic radí:

Publikováno dne 15.09.2016 od Karolína Arnoštová

Multifokální skla – precizní vidění na všechny vzdálenosti

Potřebujete si v obchodě přečíst visačku s cenou a musíte hledat své čtecí brýle? Také při pohledu do výlohy nemáte jinou možnost, chcete-li si podrobně prohlédnout vystavené zboží? Když si potřebujete na moment odskočit od čtení své oblíbené knihy, musíte brýle nejprve na chvilku odložit nebo je vyměnit za brýle na dálku a teprve poté se věnovat činnosti, nikteré by vám čtecí brýle překážely? Při neustálém hledání jim nemůžete přijít na jméno a přemýšlíte, jak problém s vaším zrakem vyřešit jinou, příjemnější cestou?

Připadá vám tyto situace dobře známé?

Máme řešení, které vám zaručí precizní vidění na všechny vzdálenosti: multifokální skla.

Jsou konstruovány podle přirozených návyků očí, žádná situace vás tedy nemůže zaskočit! Ať se podíváte na vzdálenou stavbu, do výkladní skříně, na klávesnici počítače nebo na stránky napínavé knihy, nebudete již muset své brýle měnit.

Multifokální skla vám poskytnou maximální svobodu pohybu, výbornou orientaci a plynulé, pohodné vidění.

Tenká skla – pro všechny, které trápí vysoké dioptrie

Pro všechny z nás, kdo nosí brýle, je zřejmě nejdůležitější pocit, že o svých brýlích, jak se říká, ani nevíme. U vyšších dioptrií nastává problém s tloušťkou dioptrických skel – je použito více materiálu a skla mnohem více váží a vznikají tak nepříjemné otlačeniny na nose. Při krátkozrakosti zvětšují oči, při dalekozrakosti naopak oči zmenšují.

Tento problém se snadno vyřeší pomocí speciálních ztenčených dioptrických skel. Jejich výhoda spočívá ve zpracování, kdy je použito mnohem méně materiálu. Brýle jsou lehké a nedeformují vzhled očí. Vaše oči budou vypadat přirozené a brýle se stanou vaším oblíbeným doplňkem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist