Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

Eiffel optic na jedničku

Publikováno dne 14.09.2016 od Karolína Arnoštová

Článek v denním tisku ukázal, že prodejny Eiffel optic jsou vybavené nejen kvalitním značkovým zbožím, ale rovněž špičkovou technikou na rozpoznání očních korekcí.

Ceny brýlí se pohybují ve velkém rozpětí. Mohou stát několik desítek tisíc, v krajním případě se ale dají pořídit i zadarmo, resp. za cenu hrazenou pojišťovnou. Nakupovat tedy zde může opravdu každý.

Podejnu je potřeba pečlivě vybírat a nespoléhat na to, že na okraji města nás vyjde nákup levněji, mnohdy je opak pravdou.

Dobrá rada nad zlato

V první řadě je třeba hlídat slevy, které mívají různou podobu. Pro zákazníka je velmi efektivní forma, při níž k zakoupeným obroučkám získají jedno sklo, a to jakékoliv, zdarma.

Výrobců brýlových skel v různých cenových relacích existuje celá řada, a tak je určitě praktické žádat před závaznou objednávkou či zakoupením cenovou kalkulaci a vybrat si potom tu nejvýhodnější variantu.

Ale pozor! I zde platí, že člověk není tak bohatý, aby mohl kupovat levné věci. V každém případě je třeba největší důkaz klást na kvalitu. Jedná se přece o naše drahocenné oči, a nechceme je nekvalitními prostředky a výrobky ohrozit.

Myslete na to, že celá akce při nakupování je vždy snažší a úspěšnější,najde-li si zákazník schopného optika, kterému důvěřuje a pak se na něj dlouhodobě obrací.

Věrnost dobrému podniku se určitě vyplatí, a nás může těšit, že Eiffel optic ve velké konkurenci obstál na jedničku a potvrdil, že je tím nejlepším, co náš trh s brýlemi v současnosti nabízí. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist