EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 06.06.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Drobné opravy zvládnete i sami

Publikováno dne 24.11.2018 od Štěpánka Koutníková

Nářadí je nezbytnou součástí každé domácnosti, bez různě velkých klíčů, kleští, pilky a šroubováku se obejde málokdo. Ideální je, je-li všechno nářadí soustředěno na jednom místě. Člověk je pak ušetřen poznámek o tom, že právě ta či ona tolik žádaná proprieta jako na truc dostala nožičky.

Podobné je to s brýlemi. Prodejny s oční optikou sice poskytují všem zájemcům všestranný servis, drobné opravy jsou prováděny na počkání, přesto by měl každý obrýlený nositel vlastnit pár drobností k úpravě drobných nedostatků. Vyloženou nutností je to u majitelů brýlí vrtaných.

K tomu účelu si můžete svou brašničku s pomůckami pro údržbu obohatit o velmi praktickou pomůcku, totiž komplet šroubováčku a lupy. Malý kovový šroubováček zvládne utažení všech povolených malinkých šroubků, nejen těch na brýlích. Práci vám, nejen máte-li horší zrak, usnadní lupa.

Komplet šroubováku a lupy hledejte mezi brýlovými doplňky.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist