AKTUÁLNĚ 20.10.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
BUĎTE IN, SLEDUJTE NÁŠ
facebook
Aktuality
01.10.2020
Přijmeme Asistenta/tku prodeje pro naše prodejny v Praze a Brně s aktivním přístupem k zákazníkovi. Náplní práce je prodej brýlí. Nezkušené v optice zaučíme. Nástup možný ihned. Zasílejte aktuální fotografii a životopis na adresu inzerat.cz@eiffeloptic.cz
TOPlist

Dobře vidět po celý život

Publikováno dne 15.09.2016 od Karolína Arnoštová

Společnost Johneson & Johnson je světovým lídrem v oblasti vývoje a výroby kontaktních čoček. Stále klade důraz na jejich co nezdravější a nejpohodlnější způsob nošení. Součástí této snahy je i vydání tří brožurek, které vám v tomto článku chceme představit. Brožurky jsou součástí dlouhodobého projektu Eye Health Advisor společnosti Johneson & Johnson, který je věnován zachování zdravého zraku v průběhu celého života.

První brožurka s názvem Oční vyšetření je víc než jen korekce zraku je zaměřena na to, jak se mohou celkové choroby projevit na stavu očí. Vaše oči vypoví o vašem zdraví víc než jen o dobrém nebo špatném vidění. Jsou okem, skrz které může lékař posoudit i váš celkový zdravotní stav.

Žádný jiný orgán neumožňuje tak snadné vyšetření stavu vašich žil a tepen jako vaše oči. Mnohé metabolické poruchy se projevují na cévách, proto jsou oči často klíčové pro jejich časnou diagnózu. Vaše oči mohou ukázat lékaři časné známky chorob, které mohou ovlivnit i váš zrak. Proto jsou důležité pravidelné prohlídky očí, i když nemáte problémy se zrakem. Druhá brožurka Zjistěte více o kontaktních čočkách je určena především lidem, kteří uvažují o nošení kontaktních čoček, ale setkávají se s řadou předsudků, které je mohou od jejich nošení odrazovat. Je zde uvedeno vysvětlení nejčastějších mýtů a obav, které jsou spojeny s nošením čoček. Zjistěte například, že nikdo není příliš starý nebo mladý, aby mohl začít čočky nosit, že moderní materiály umožňují očím snadno pod kontaktními čočkami dýchat, že můžete nostit čočky, přes které uvidíte dobře na dálku i na čtení (i když již potřebujete na dálku a na blízko různé brýle), že existují čočky, o které se nebudete muset vůbec starat a mnoho dalšího.

Současné kontaktní čočky jsou moderní alternativou korekce zraku. Jsou velmi pohodlné při nošení, snadno se s nimi manipuluje a již změnily život miliónům svých nositelů.

Nošením kontaktních čoček se zařadíte do společnosti aktivních lidí používajících tento moderní způsob korekce zraku. Užijte si s přáteli pohodlí na večírcích, svobodu při sportu a eleganci, když jdete s někým na večeři. S kontaktními čočkami budete vypadat jinak – zkuste to. Ve třetí brožurce Péče i vaše čočky je současně péčí o vaše oči se dozvíte o způsobech nošení kontaktních čoček a o postupech péče o ně.

Nositelé kontaktních čoček mají v současné době více možností výběru než kdykoliv předtím. Většina současných kontaktních čoček, jako jsou například všechny čočky značky ACUVUE, je určena pro častou výměnu a poskytuje nositelům možnost využít bez zbytku jejich možnosti při zachování zdravých očí.

Zapamatujte si tento důležitý fakt: Čím častěji budete své čočky vyměňovat, tím menší je riziko vzniku komplikací. Některé čočky pro denní nošení se vyměňují každý den, zatímco jiné čočky se vyměňují po týdnu, dvou týdnech nebo déle. Vždy, když jsou čočky nasazovány opakovaně, musí být předtím vyčištěny a dezinfikovány.

Pokud se nechcete stara každý den o čištění svých čoček nebo trpíte alergiemi, mohou pro vás být nejlepším řešením jednorázové jednodenní kontaktní čočky jsou například 1 DAY ACUVUE.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist