AKTUÁLNĚ 20.10.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
BUĎTE IN, SLEDUJTE NÁŠ
facebook
Aktuality
01.10.2020
Přijmeme Asistenta/tku prodeje pro naše prodejny v Praze a Brně s aktivním přístupem k zákazníkovi. Náplní práce je prodej brýlí. Nezkušené v optice zaučíme. Nástup možný ihned. Zasílejte aktuální fotografii a životopis na adresu inzerat.cz@eiffeloptic.cz
TOPlist

DAILIES TOTAL1 kontaktní čočky s proměnným obsahem vody

Publikováno dne 29.07.2019 od Marcela Matalová

Kontaktní čočky DAILIES TOTAL1® jsou nejnovější jednodenní kontaktní čočky firmy CIBA VISION (Alcon) – jednoho z největších producentů kontaktních čoček na světě. Díky svým revolučním a přírodním vlastnostem jsou okem téměř nepostřehnutelné.

DAILIES TOTAL1® jako první a zároveň jediné čočky na světě obsahují postupný stupeň hydratace. Vnější část kontaktní čočky (ta, která nepřichází do kontaktu s okem) obsahuje 33% vody. Vnitřní část čočky obsahuje až 80% vody a na části čočky, která je v kontaktu s rohovkou může být až 100% stupně hydratace. Díky tomuto pokročilému a inovativnímu složení kontaktních čoček DAILIES TOTAL1® tyto čočky zajišťují jedinečný a bezkonkurenční komfort při jejich používání.

Propustnost kyslíku u kontaktních čoček DAILIES TOTAL1® (označená faktorem Dk/t) je 156 (při dioptriích -3,0D). Tak vysoká hodnota zajistí Vašim očím pravidelný přísun kyslíku. Kromě tohoje také v čočkách je obsažen fosfatydylocholin, to je látka, kteráse přirozeně vyskytuje v buňkách lidského těla-v slzách.


Podrobné informace o kontaktních čočkách DAILIES TOTAL 1®:

  • Balení obsahuje 30 kontaktních čoček
  • BC/DIA : 8.5/14.1
  • Obsahují zabarvení usnadňující aplikaci – VISITINT
  • Jediné kontaktní čočky na světě s garancí hydratace ( od 33% do 80%)
  • Obsahují fosfatydylocholin, látku přirozeně se vyskytující v slzách.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist